Mateja Udovč

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Prejela 994 glasov v okraju Kranj II
Število mandatov: 1
Prejšnji status: računovodja na Ministrstvu za notranje zadeve
Izobrazba: diplomirana ekonomistka
Starost: 47 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

29. 12. 2020
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
18. 12. 2020
Govorila na 54. izredna seja Državni zbor
Govorila na 54. izredna seja Državni zbor
14. 12. 2020
Govorila na 53. izredna seja Državni zbor
10. 12. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z odprtjem Generalnega konzulata Republike Slovenije na Reki, na katerega mora odgovoriti minister za zunanje zadeve.
2. 12. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z zaščito sotočja Save Dolinke in Save Bohinjke, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
25. 11. 2020
Govorila na 49. izredna seja Državni zbor
Govorila na 49. izredna seja Državni zbor
19. 11. 2020
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
18. 11. 2020
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
6. 11. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z dolgotrajnimi odsotnostmi delavcev z dela, na katerega mora odgovoriti Vlada.
2. 11. 2020
Govorila na 47. izredna seja Državni zbor
Govorila na 47. izredna seja Državni zbor
28. 10. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z (so) financiranjem žičniških naprav s strani države in lokalnih skupnosti, na katerega mora odgovoriti minister za infrastrukturo.
27. 10. 2020

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

10. 12. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z odprtjem Generalnega konzulata Republike Slovenije na Reki, na katerega mora odgovoriti minister za zunanje zadeve.
2. 12. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z zaščito sotočja Save Dolinke in Save Bohinjke, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
6. 11. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z dolgotrajnimi odsotnostmi delavcev z dela, na katerega mora odgovoriti Vlada.
28. 10. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z (so) financiranjem žičniških naprav s strani države in lokalnih skupnosti, na katerega mora odgovoriti minister za infrastrukturo.
16. 10. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi revitalizacije objekta Vrba v sklopu Prešernove rojstne hiše v Vrbi, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
Zastavila vprašanje v zvezi z dajatvijo na odjavljena vozila, na katerega mora odgovoriti minister za infrastrukturo.
Zastavila vprašanje v zvezi revitalizacije objekta Vrba v sklopu Prešernove rojstne hiše v Vrbi, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
Zastavila vprašanje v zvezi z dajatvijo na odjavljena vozila, na katerega mora odgovoriti minister za infrastrukturo.
29. 9. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z napovedanimi omejitvami javnega prevoza za upokojence, na katerega mora odgovoriti minister za infrastrukturo.
17. 9. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi s pripravo novega zakona o davku na motorna vozila (ZDMV), na katerega mora odgovoriti minister za finance.
Zastavila vprašanje v zvezi urejanjem cestnega prometa preko gorskega prelaza Vršič, na katerega mora odgovoriti minister za infrastrukturo, minister za okolje in prostor.
4. 9. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z nadzorom nad izvajanjem ukrepov za zatiranje ambrozije, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
11. 6. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z zagotavljanjem novih domskih kapacitet za starejše občane Mestne občine Kranj, na katerega mora odgovoriti minister za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
Zastavila vprašanje v zvezi z blagovnimi rezervami živil za bolnike s celiakijo, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
7. 5. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi oprostitvijo plačila koncesijskih dajatev v letu 2020 za vse Ribiške in lovske družine v Sloveniji, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
27. 2. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi s postopkom sprejemanjem pošte na Ministrstvu za infrastrukturo in organih v sestavi, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo, ki opravlja tekoče posle.
12. 12. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s priznavanjem pravice do dodatnega dneva dopusta, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
15. 11. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s postopki občinskih redarjev ob ugotovitvi cestnoprometnih prekrškov, na katerega mora odgovoriti ministrica za pravosodje, minister za notranje zadeve.
18. 10. 2019
20. 9. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi uporabo določb Zakona o delavcih v državnih organih, na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo.
18. 7. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z ažuriranjem seznama pooblaščenih organov o periodičnih pregledih opreme pod tlakom, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
Zastavila vprašanje v zvezi z ažuriranjem seznama pooblaščenih organov o periodičnih pregledih opreme pod tlakom, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
5. 7. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s finančnimi težavami odraslih bolnikov s celiakijo, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
16. 5. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s pripravo novega zakona o davku na motorna vozila (ZDMV), na katerega mora odgovoriti minister za finance.
12. 4. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z varstvom osebnih podatkov otrok in sklepanjem pogodbenega razmerja staršev z zunanjimi izvajalci šole, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport.
28. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi uporabo določb Zakona o delavcih v državnih organih, na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo.
1. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z vračanjem podusti v donavsko porečje, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
25. 1. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z obnovo oziroma izgradnjo cestne infrastrukture v Mestni občini Kranj, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
11. 12. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi s sanacijo Savskega mostu v Kranju, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
16. 11. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z ugotavljanjem zdravstvene sposobnosti operativnih gasilcev, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Mateja Udovč
Povprečje
Največ
31%
31
45.8666666666667%
46
608%
Franc Trček
608