Matjaž Han

SD

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SD
Prejel 1917 glasov v okraju Laško
Število mandatov: 5
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: trgovec
Starost: 48 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

18. 11. 2019
29. 10. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z zaostrovanjem pogojev kreditiranja prebivalstva, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
23. 10. 2019
22. 10. 2019
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
21. 10. 2019
26. 9. 2019
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
24. 9. 2019
23. 9. 2019
12. 7. 2019
10. 7. 2019

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

29. 10. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z zaostrovanjem pogojev kreditiranja prebivalstva, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
20. 6. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s problematiko velike intenzivnosti tovornega prometa na državni cesti G1- 5, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
16. 5. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z vzpostavitvijo samostojnega, integriranega in vzdržnega sistema dolgotrajne oskrbe, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
Zastavil vprašanje v zvezi z davčnimi in administrativnimi obremenitvami društev, na katerega mora odgovoriti minister za finance.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Matjaž Han
Povprečje
Največ
4%
4
22.5222222222222%
23
202%
Franc Trček
202