Matjaž Nemec

SD

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SD
Prejela 2324 glasov v okraju Nova Gorica II
Število mandatov: 2
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: magister mednarodnega poslovanja in trajnostnega razvoja
Starost: 40 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

2. 4. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 33. izredna seja Državni zbor
Govorila na 33. izredna seja Državni zbor
Govorila na 33. izredna seja Državni zbor
Govorila na 33. izredna seja Državni zbor
Govorila na 33. izredna seja Državni zbor
Govorila na 33. izredna seja Državni zbor
Govorila na 33. izredna seja Državni zbor
Govorila na 33. izredna seja Državni zbor
Govorila na 33. izredna seja Državni zbor
Govorila na 33. izredna seja Državni zbor
20. 3. 2020
19. 3. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
5. 3. 2020
4. 3. 2020
Govorila na 16. redna seja Državni zbor
2. 3. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 16. redna seja Državni zbor
Govorila na 16. redna seja Državni zbor
Govorila na 16. redna seja Državni zbor
Govorila na 16. redna seja Državni zbor
28. 2. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi s potekom gradnje akumulacijskega jezera Vogršček, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano, ki opravlja tekoče poslee, minister za okolje in prostor, ki opravlja tekoče posle.
17. 2. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi s problematiko onesnaženosti srednje Soške doline, na katerega mora odgovoriti Vlada.
13. 2. 2020
Govorila na 11. nujna seja (skupna seja) Odbor za obrambo
6. 2. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z zaskrbljujočimi razmerami v Splošni bolnišnici dr. Franca Derganca, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje, ki opravlja tekoče posle.
5. 2. 2020
Govorila na 20. nujna seja Odbor za izobraževanje, znanost, šport in mladino
29. 1. 2020
27. 1. 2020
NI glasovala za Dnevni red v celoti

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

28. 2. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi s potekom gradnje akumulacijskega jezera Vogršček, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano, ki opravlja tekoče poslee, minister za okolje in prostor, ki opravlja tekoče posle.
17. 2. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi s problematiko onesnaženosti srednje Soške doline, na katerega mora odgovoriti Vlada.
6. 2. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z zaskrbljujočimi razmerami v Splošni bolnišnici dr. Franca Derganca, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje, ki opravlja tekoče posle.
6. 1. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z mednarodno solidarnostjo, na katerega mora odgovoriti Vlada.
14. 11. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z revitalizacijo Bohinjske železniške proge, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
23. 10. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z odpadnimi nagrobnimi svečami in odpadno embalažo, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
17. 10. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z revitalizacijo Bohinjske železniške proge, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
30. 9. 2019
Zastavila vprašanje pobudo v zvezi z vzpostavitvijo tematskih sej Vlade RS, začenši s sejo o podnebnih spremembah, na katerega mora odgovoriti Vlada.
27. 9. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s sanacijo in nadgradnjo akumulacijskega jezera Vogršček, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano, minister za okolje in prostor.
19. 9. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z izgradnjo avtocestnega izvoza Kranj-sever, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
2. 9. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z obnovo in nadgradnjo hitre ceste H4, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
18. 6. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s poštenim plačilom za delo konferenčnih tolmačev, na katerega mora odgovoriti generalni sekretar Vlade.
16. 5. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s potekom obnove pregrade in omrežja akumulacijskega jezera Vogršček, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor, ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
1. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z ohranjanjem slovenske kulturne dediščine, na katerega mora odgovoriti minister za zunanje zadeve.
10. 1. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z ohranjanjem in vzdrževanjem spominskih plošč našim rojakom in rojakinjam v Egiptu, na katerega mora odgovoriti minister za zunanje zadeve.
11. 12. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z ureditvijo hitre ceste H4 in mejnega prehoda Vrtojba, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo, minister za javno upravo.
Zastavila vprašanje v zvezi z obnovo akumulacijskega jezera Vogršček, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
19. 11. 2018
Zastavila vprašanje glede ukrepov za večjo dostopnost presejalnih programov za zgodnje odkrivanje raka, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Matjaž Nemec
Povprečje
Največ
16%
16
30.6777777777778%
31
268%
Franc Trček
268

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Matjaž Nemec
Povprečje
Največ
86.6002214839424%
87
89.6712980345501%
90
99.8892580287929%
Meira Hot
100