Mihael Prevc

NSi

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: NSi
Število mandatov: 3
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba:
Starost: 64 let
Družbena omrežja: ni družbenih omrežij.

Zadnje aktivnosti

29. 12. 2020
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
25. 11. 2020
19. 11. 2020
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
27. 10. 2020
21. 10. 2020
20. 10. 2020
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
19. 10. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
16. 10. 2020
Govorila na 34. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
15. 10. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
5. 10. 2020
VZDRŽALA se je glasovanja o Navzočnost
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
30. 9. 2020

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

Brez zadetkov.