Mojca Škrinjar

SDS

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Število mandatov:
Prejšnji status: uradnica
Izobrazba: profesorica angleškega in nemškega jezika s književnostjo 1
Starost: 66 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

29. 12. 2020
18. 12. 2020
Govorila na 54. izredna seja Državni zbor
30. 11. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z večjim izbruhom okužb s SARS-CoV-2 v občini Postojna, na katerega mora odgovoriti minister za notranje zadeve.
26. 11. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi s seznamom pomembnih investicij Vlade RS glede umika investicije pod zaporedno številko: 231 t.j. Prenova osrednje tržnice v Ljubljani, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor, minister za kulturo.
Zastavila vprašanje v zvezi z večjim izbruhom okužb s SARS-CoV-2 v občini Postojna, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
25. 11. 2020
19. 11. 2020
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
18. 11. 2020
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
16. 11. 2020
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
13. 11. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi s problemom depriviligiranih občin in domom za starejše v Osilnici, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo, minister za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
10. 11. 2020
Govorila na 26. nujna seja Odbor za kulturo
Govorila na 26. nujna seja Odbor za kulturo
4. 11. 2020
Govorila na 11. redna seja Odbor za zdravstvo
Govorila na 11. redna seja Odbor za zdravstvo
Govorila na 27. nujna seja Odbor za kulturo
Govorila na 27. nujna seja Odbor za kulturo
3. 11. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z izplačilom dodatkov na RTV Slovenija v času nalezljive bolezni SARS CoV-2 (COVID-19), na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

30. 11. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z večjim izbruhom okužb s SARS-CoV-2 v občini Postojna, na katerega mora odgovoriti minister za notranje zadeve.
26. 11. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi s seznamom pomembnih investicij Vlade RS glede umika investicije pod zaporedno številko: 231 t.j. Prenova osrednje tržnice v Ljubljani, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor, minister za kulturo.
Zastavila vprašanje v zvezi z večjim izbruhom okužb s SARS-CoV-2 v občini Postojna, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
13. 11. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi s problemom depriviligiranih občin in domom za starejše v Osilnici, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo, minister za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
3. 11. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z izplačilom dodatkov na RTV Slovenija v času nalezljive bolezni SARS CoV-2 (COVID-19), na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
19. 10. 2020
16. 10. 2020
18. 9. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z ustavitvijo revizije gradnje kanalizacijskega kanala C0 na vodovarstvenem območju v mestni občina Ljubljana, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
16. 9. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z delom Javne agencije za knjigo, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
31. 8. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi s kmetijskimi subvencijami podjetjem v stečaju, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
6. 7. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z ohranitvijo ugleda učiteljstva, na katerega mora odgovoriti ministrica za izobraževanje znanost in šport.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Mojca Škrinjar
Povprečje
Največ
12%
12
45.8666666666667%
46
608%
Franc Trček
608