Monika Gregorčič

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Prejela 1287 glasov v okraju Ljubljana Vič - Rudnik II
Število mandatov: 1
Prejšnji status: svetovalka v Kabinetu predsednika Vlade Republike Slovenije
Izobrazba: magistra poslovnih ved
Starost: 52 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

29. 12. 2020
25. 11. 2020
Govorila na 49. izredna seja Državni zbor
Govorila na 49. izredna seja Državni zbor
17. 11. 2020
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
13. 11. 2020
Govorila na 47. nujna seja Odbor za finance
Govorila na 47. nujna seja Odbor za finance
11. 11. 2020
Govorila na 70. redna seja Odbor za zunanjo politiko
Govorila na 70. redna seja Odbor za zunanjo politiko
Govorila na 70. redna seja Odbor za zunanjo politiko
Govorila na 70. redna seja Odbor za zunanjo politiko
Govorila na 70. redna seja Odbor za zunanjo politiko
Govorila na 70. redna seja Odbor za zunanjo politiko
Govorila na 70. redna seja Odbor za zunanjo politiko
Govorila na 70. redna seja Odbor za zunanjo politiko
Govorila na 70. redna seja Odbor za zunanjo politiko
Govorila na 70. redna seja Odbor za zunanjo politiko
Govorila na 70. redna seja Odbor za zunanjo politiko
Govorila na 70. redna seja Odbor za zunanjo politiko
Govorila na 70. redna seja Odbor za zunanjo politiko
Govorila na 70. redna seja Odbor za zunanjo politiko
Govorila na 70. redna seja Odbor za zunanjo politiko
Govorila na 70. redna seja Odbor za zunanjo politiko
Govorila na 70. redna seja Odbor za zunanjo politiko
Govorila na 70. redna seja Odbor za zunanjo politiko
27. 10. 2020
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
26. 10. 2020
Govorila na 30. nujna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo
Govorila na 30. nujna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo
23. 10. 2020
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
22. 10. 2020
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
21. 10. 2020
19. 10. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

13. 8. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi s predpisi, ki urejajo delovanje železniških sistemov, na katerega mora odgovoriti minister za infrastrukturo.
24. 6. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi s projekti na železniški infrastrukturi, na katerega mora odgovoriti minister za infrastrukturo.
23. 6. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z oskrbovanimi stanovanji, na katerega mora odgovoriti Vlada.
16. 1. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi s planiranjem sredstev kohezijske politike 2021 - 2027, na katerega mora odgovoriti Vlada.
Zastavila vprašanje v zvezi s stališčem RS do spremembe Direktive 2013/34/EU, na katerega mora odgovoriti Vlada.
20. 11. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z varovanjem osebnih podatkov, na katerega mora odgovoriti ministrica za pravosodje.
20. 9. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s pomanjkanjem družinskih zdravnikov, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
27. 8. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z Medameriško razvojno banko, na katerega mora odgovoriti Vlada.
23. 8. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z zeleno proračunsko reformo, na katerega mora odgovoriti Vlada.
20. 8. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s prebivanjem tujcev v Republiki Sloveniji, na katerega mora odgovoriti Vlada.
13. 8. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s kratkoročnim oddajanjem nepremičnin v turistične namene in vlogo delitvene ekonomije, na katerega mora odgovoriti Vlada Republike Slovenije.
11. 7. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z Medameriško razvojno banko, na katerega mora odgovoriti Vlada.
14. 6. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s podatki o čakalnih dobah, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
23. 5. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z nadaljnjo liberalizacijo cen naftnih derivatov, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
14. 5. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s Skladi skladov, na katerega mora odgovoriti Vlada.
25. 1. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z upravljanjem državnega premoženja, na katerega mora odgovoriti minister za finance.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Monika Gregorčič
Povprečje
Največ
17%
17
45.8666666666667%
46
608%
Franc Trček
608