Monika Gregorčič

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Prejela 1287 glasov v okraju Ljubljana Vič - Rudnik II
Število mandatov: 1
Prejšnji status: svetovalka v Kabinetu predsednika Vlade Republike Slovenije
Izobrazba: magistra poslovnih ved
Starost: 50 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

13. 8. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s kratkoročnim oddajanjem nepremičnin v turistične namene in vlogo delitvene ekonomije, na katerega mora odgovoriti Vlada Republike Slovenije.
12. 7. 2019
11. 7. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z Medameriško razvojno banko, na katerega mora odgovoriti Vlada.
10. 7. 2019
20. 6. 2019
19. 6. 2019
Govorila na 9. redna seja Državni zbor
Govorila na 9. redna seja Državni zbor
Govorila na 9. redna seja Državni zbor
18. 6. 2019
Govorila na 9. redna seja Državni zbor
Govorila na 9. redna seja Državni zbor
Govorila na 9. redna seja Državni zbor
Govorila na 9. redna seja Državni zbor
Govorila na 9. redna seja Državni zbor
Govorila na 9. redna seja Državni zbor
Govorila na 9. redna seja Državni zbor
Govorila na 9. redna seja Državni zbor
14. 6. 2019
Govorila na 37. redna seja Odbor za zunanjo politiko
Govorila na 47. redna seja Odbor za zadeve Evropske unije
Govorila na 47. redna seja Odbor za zadeve Evropske unije
Govorila na 37. redna seja Odbor za zunanjo politiko
Zastavila vprašanje v zvezi s podatki o čakalnih dobah, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
12. 6. 2019
Govorila na 36. redna seja Odbor za zunanjo politiko
28. 5. 2019

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

13. 8. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s kratkoročnim oddajanjem nepremičnin v turistične namene in vlogo delitvene ekonomije, na katerega mora odgovoriti Vlada Republike Slovenije.
11. 7. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z Medameriško razvojno banko, na katerega mora odgovoriti Vlada.
14. 6. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s podatki o čakalnih dobah, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
23. 5. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z nadaljnjo liberalizacijo cen naftnih derivatov, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
14. 5. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s Skladi skladov, na katerega mora odgovoriti Vlada.
25. 1. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z upravljanjem državnega premoženja, na katerega mora odgovoriti minister za finance.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Monika Gregorčič
Povprečje
Največ
3%
3
14.6333333333333%
15
142%
Franc Trček
142

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Monika Gregorčič
Povprečje
Največ
85.2657004830918%
85
86.0730141446159%
86
100%
Tina Heferle
Meira Hot
Aljaž Kovačič
100