Nik Prebil

LMŠ

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: LMŠ
Prejela 1483 glasov v okraju Žalec II
Število mandatov: 1
Prejšnji status: služba za odnose z javnostmi in protokol pri Ministrstvu za zdravje
Izobrazba: diplomant visokošolskega programa
Starost: 29 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

2. 4. 2020
Govorila na 33. izredna seja Državni zbor
Govorila na 33. izredna seja Državni zbor
20. 3. 2020
19. 3. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
5. 3. 2020
Govorila na 16. redna seja Državni zbor
31. 1. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi s pojavom novega koronavirusa, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje, ki opravlja tekoče posle.
29. 1. 2020
Govorila na 15. redna seja Državni zbor
Govorila na 15. redna seja Državni zbor
Govorila na 15. redna seja Državni zbor
Govorila na 15. redna seja Državni zbor
Govorila na 15. redna seja Državni zbor
Govorila na 15. redna seja Državni zbor
Govorila na 15. redna seja Državni zbor
Govorila na 15. redna seja Državni zbor
Govorila na 15. redna seja Državni zbor
Govorila na 15. redna seja Državni zbor
28. 1. 2020
Govorila na 15. redna seja Državni zbor
Govorila na 15. redna seja Državni zbor
Govorila na 15. redna seja Državni zbor
Govorila na 15. redna seja Državni zbor
Govorila na 15. redna seja Državni zbor
Govorila na 15. redna seja Državni zbor
27. 1. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
17. 1. 2020
Govorila na 67. redna seja (skupna seja) Odbor za zadeve Evropske unije
20. 12. 2019
19. 12. 2019
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
18. 12. 2019

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

31. 1. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi s pojavom novega koronavirusa, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje, ki opravlja tekoče posle.
6. 12. 2019
Zastavila vprašanje V zvezi z infrastrukturnimi projekti v spodnji Savinjski dolini, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
17. 10. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s shranjevanjem in odlaganjem jedrskih odpadkov, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo, minister za okolje in prostor.
4. 7. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s prepovedjo uporabe glifosata, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor, ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
16. 5. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z uporabo električnih skirojev v cestnem prometu, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Nik Prebil
Povprečje
Največ
4%
4
30.6777777777778%
31
268%
Franc Trček
268

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Nik Prebil
Povprečje
Največ
99.7045790251108%
100
89.6712980345501%
90
99.8892580287929%
Meira Hot
100

Članstva