Nina Maurovič

LMŠ

opozicija

NEAKTIVEN

Osnovne informacije

Poslanska skupina: LMŠ
Prejela 589 glasov v okraju Hrastnik
Število mandatov: 1
Prejšnji status: Clever way - kreativne rešitve, Maurovič Nina s.p.
Izobrazba: Srednja šola za oblikovanje in fotografijo Ljubljana, industrijska oblikovalka
Starost: 42 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

12. 3. 2020
Govorila na 17. nujna seja Odbor za pravosodje
11. 3. 2020
Govorila na 18. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
5. 3. 2020
27. 2. 2020
Govorila na 14. nujna seja Odbor za kulturo
Govorila na 14. nujna seja Odbor za kulturo
Govorila na 14. nujna seja Odbor za kulturo
Govorila na 14. nujna seja Odbor za kulturo
Govorila na 14. nujna seja Odbor za kulturo
Govorila na 14. nujna seja Odbor za kulturo
Govorila na 14. nujna seja Odbor za kulturo
Govorila na 14. nujna seja Odbor za kulturo
Govorila na 14. nujna seja Odbor za kulturo
Govorila na 14. nujna seja Odbor za kulturo
Govorila na 14. nujna seja Odbor za kulturo
Govorila na 14. nujna seja Odbor za kulturo
Govorila na 14. nujna seja Odbor za kulturo
Govorila na 14. nujna seja Odbor za kulturo
Govorila na 14. nujna seja Odbor za kulturo
Govorila na 14. nujna seja Odbor za kulturo
Govorila na 14. nujna seja Odbor za kulturo
Govorila na 14. nujna seja Odbor za kulturo
6. 2. 2020
Govorila na 13. redna seja Odbor za pravosodje
Govorila na 13. redna seja Odbor za pravosodje
5. 2. 2020
Govorila na 35. nujna seja Odbor za delo, družino, socialne zadeve in invalide
Govorila na 35. nujna seja Odbor za delo, družino, socialne zadeve in invalide
29. 1. 2020
27. 1. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
23. 1. 2020
Govorila na 19. nujna seja (skupna seja) Odbor za izobraževanje, znanost, šport in mladino
Govorila na 19. nujna seja (skupna seja) Odbor za izobraževanje, znanost, šport in mladino
15. 1. 2020
Govorila na 15. redna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
Govorila na 15. redna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
Govorila na 15. redna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
20. 12. 2019
18. 12. 2019

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

13. 12. 2019
Zastavila vprašanje V zvezi s prenosom lastništva infrastrukture, ki je v javnem interesu iz družbe RTH na občine, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo, ministrica za infrastrukturo.
8. 11. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z naraščanjem populacije komarjev, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje, minister za okolje in prostor.
14. 2. 2019

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Nina Maurovič
Povprečje
Največ
3%
3
30.6777777777778%
31
268%
Franc Trček
268