Prikazani so podatki za 7. sklic Državnega zbora Republike Slovenije (2014 - 2018). Nova verzija prihaja kmalu!

Peter Vilfan

DeSUS

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: DeSUS
Izvoljen z 652 glasovi v Ljubljana-Šiška II
Število mandatov: 2
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: ekonomski tehnik
Starost: 61 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
22. 5. 2018
26. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
NI glasoval za Širitev dnevnega reda
24. 4. 2018
Glasoval PROTI Dnevni red v celoti
19. 4. 2018
18. 4. 2018
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
17. 4. 2018
16. 4. 2018
11. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
10. 4. 2018
27. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
22. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
20. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Peter Vilfan
Povprečje
Največ
82.5242718446602%
83
87.4278698391281%
87
99.0291262135922%
Milan Brglez
99

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Peter Vilfan
Povprečje
Največ
75.1914751914752%
75
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Poslanska vprašanja in pobude

16. 9. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z zobozdravstveno oskrbo otrok s posebnimi potrebami na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje.
8. 7. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z nasiljem nad otroki na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
22. 4. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s premostitvenim zavarovanjem poklicnih športnikov na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade v funkciji ministra za izobraževanje znanost in šport, minister za finance, ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
23. 1. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z udeležbo civilne družbe pri oblikovanju in sprejemanju odločitev na polju kulture na katerega mora odgovoriti ministrica za kulturo.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Peter Vilfan
Povprečje
Največ
4%
4
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427

Članstva