Robert Pavšič

LMŠ

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: LMŠ
Prejel 1158 glasov v okraju Postojna
Število mandatov: 1
Prejšnji status: strokovni delavec za področje kulture, turizma in mladih - Zavod Znanje Postojna
Izobrazba: diplomant višješolskega programa komercialist
Starost: 47 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

12. 7. 2019
11. 7. 2019
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
10. 7. 2019
28. 6. 2019
Govoril na 12. redna seja Odbor za finance
26. 6. 2019
Govoril na 3. redna seja Odbor za zdravstvo
21. 6. 2019
Govoril na 24. izredna seja Državni zbor
Govoril na 24. izredna seja Državni zbor
Govoril na 24. izredna seja Državni zbor
Govoril na 24. izredna seja Državni zbor
Govoril na 24. izredna seja Državni zbor
Govoril na 24. izredna seja Državni zbor
20. 6. 2019
19. 6. 2019
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
18. 6. 2019
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
11. 6. 2019
Govoril na 10. nujna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo
Govoril na 10. nujna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo
Govoril na 10. nujna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo
28. 5. 2019
Govoril na 8. redna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

12. 4. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s stanjem na področju družinske medicine, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Robert Pavšič
Povprečje
Največ
1%
1
14.6333333333333%
15
142%
Franc Trček
142

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Robert Pavšič
Povprečje
Največ
99.5169082125604%
100
86.0730141446159%
86
100%
Tina Heferle
Meira Hot
Aljaž Kovačič
100