Prikazani so podatki za 7. sklic Državnega zbora Republike Slovenije (2014 - 2018). Nova verzija prihaja kmalu!

Tomaž Gantar

DeSUS

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: DeSUS
Izvoljen z 1071 glasovi v Piran
Število mandatov: 1
Prejšnji status: minister za zdravje
Izobrazba: doktor medicine
Starost: 58 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
22. 5. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
Govoril na 64. izredna seja Državni zbor
Govoril na 64. izredna seja Državni zbor
26. 4. 2018
NI glasoval za Širitev dnevnega reda
24. 4. 2018
Glasoval PROTI Dnevni red v celoti
19. 4. 2018
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
17. 4. 2018
16. 4. 2018
11. 4. 2018
10. 4. 2018
27. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
22. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
16. 3. 2018

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Tomaž Gantar
Povprečje
Največ
91.2621359223301%
91
87.4278698391281%
87
99.0291262135922%
Milan Brglez
99

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Tomaž Gantar
Povprečje
Največ
80.8191808191808%
81
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Poslanska vprašanja in pobude

22. 1. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s staranjem prebivalstva v povezavi s problematiko dolgotrajne oskrbe na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
18. 9. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s hitro cesto Koper - Dragonja na katerega mora odgovoriti minister za infrastrukturo.
12. 6. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z delovanjem Družbe za upravljanje terjatev bank (DUTB) na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
23. 1. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s privatizacijo družbe Telekom in Solin d.o.o. na katerega mora odgovoriti minister za finance, ministrica za okolje in prostor.
Zastavil vprašanje v zvezi z zaprtjem mostu v Sečoveljskih solinah na katerega mora odgovoriti ministrica za okolje in prostor.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Tomaž Gantar
Povprečje
Največ
5%
5
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427

Članstva