Prikazani so podatki za 7. sklic Državnega zbora Republike Slovenije (2014 - 2018). Nova verzija prihaja kmalu!

Vesna Vervega

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Izvoljena z 2438 glasovi v Pesnica
Število mandatov: 1
Prejšnji status: gimnazijska profesorica
Izobrazba: diplomantka univerzitetnega programa
Starost: 53 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
22. 5. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
26. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
24. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
19. 4. 2018
17. 4. 2018
16. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
11. 4. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
10. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 58. izredna seja Državni zbor
Govorila na 58. izredna seja Državni zbor
27. 3. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
22. 3. 2018
16. 3. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Vesna Vervega
Povprečje
Največ
92.2330097087379%
92
87.4278698391281%
87
99.0291262135922%
Milan Brglez
99

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Vesna Vervega
Povprečje
Največ
93.3399933399933%
93
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Poslanska vprašanja in pobude

9. 2. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi s širokopasovno infrastrukturo na območju Pomurske, Podravske in Koroške statistične regije na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo, minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
19. 1. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi s škodljivimi vplivi kompostarne v Ceršaku na katerega mora odgovoriti ministrica za okolje in prostor.
8. 7. 2016
Zastavila vprašanje v zvezi z deinstitucionalizacijo in izvajanjem eksperimentalnih socialnovarstvenih programov na podeželju na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti, minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
Zastavila vprašanje v zvezi z delom z nadarjenimi učenci in dijaki na katerega mora odgovoriti ministrica za izobraževanje znanost in šport.
10. 6. 2016
Zastavila vprašanje v zvezi z izboljšanjem položaja znanosti in povezovanja znanosti z gospodarstvom na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
6. 6. 2016
Zastavila vprašanje v zvezi s certificiranjem in nadzorom nad ekološkimi živili na katerega mora odgovoriti minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
11. 12. 2015
13. 11. 2015
18. 9. 2015
Zastavila vprašanje v zvezi z javnim razpisom za podukrep Pomoč za zagon dejavnosti za mlade kmete za leto 2015 v okviru Programa razvoja podeželja 2014-2020 na katerega mora odgovoriti minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
12. 12. 2014
Zastavila vprašanje v zvezi s spremembami v načinu organizacije in delovanja lokalnih akcijskih skupin na katerega mora odgovoriti minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
14. 11. 2014
Zastavila vprašanje v zvezi z ukrepi kmetijsko okoljsko podnebnih plačil in programom razvoja podeželja na katerega mora odgovoriti minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Vesna Vervega
Povprečje
Največ
11%
11
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427