Osnovne informacije

: SNS
Prejel 522 glasov v okraju Ormož
: 1
: trgovec
: kmetijski tehnik
: 54 let
:

Zadnjih 30 dni aktivnosti

6. 4. 2022

Prisotnost na glasovanjih sej

Poslanska vprašanja in pobude

11. 3. 2022
Zastavil vprašanje na temo: v zvezi z volilno kampanjo.
28. 1. 2022
Zastavil vprašanje na temo: v zvezi z meroslovjem.
25. 1. 2022
Zastavil vprašanje na temo: v zvezi s pogoji razpisa React Turizem.
10. 12. 2021
Zastavil vprašanje na temo: v zvezi z glavno cesto Ormož - Hajdina.
8. 11. 2021
Podal pobudo na temo: v zvezi z naravnimi ujmami.
22. 10. 2021
Zastavil vprašanje na temo: v zvezi z izvedbo javnih razpisov.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Jani Ivanuša
232%
232
67.3111111111111%
67
934%
dr. Franc Trček
934

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Jani Ivanuša
94.6267696267696%
95 %
90.9859913335686%
91 %
99.5289684408855%
Mojca Škrinjar
100 %

Članstva