mag. Marko Pogačnik

Osnovne informacije

: SDS
Prejel 3193 glasov v okraju Škofja Loka I
: 3
: poslanec
: magister organizacijskih ved
: 50 let
:

Zadnjih 30 dni aktivnosti

6. 4. 2022

Prisotnost na glasovanjih sej

Poslanska vprašanja in pobude

16. 10. 2020
22. 5. 2020
Zastavil vprašanje na temo: v zvezi z ukrepi iz protikorona paketov.
24. 1. 2020
Zastavil vprašanje na temo: v zvezi z ustanovitvijo demografskega sklada.
13. 12. 2019
15. 11. 2019
18. 10. 2019
Zastavil vprašanje na temo: v zvezi z upravljanjem državnega premoženja.
20. 9. 2019
Zastavil vprašanje na temo: v zvezi z izgradnjo obvoznic.
5. 7. 2019
Zastavil vprašanje na temo: v zvezi z upravljanjem državnega premoženja.
14. 6. 2019
Zastavil vprašanje na temo: v zvezi z upravljanjem državnega premoženja.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

mag. Marko Pogačnik
17%
17
67.3111111111111%
67
934%
dr. Franc Trček
934

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

mag. Marko Pogačnik
93.6936936936937%
94 %
90.9859913335686%
91 %
99.5289684408855%
Mojca Škrinjar
100 %

Članstva