Monika Gregorčič

Konkretno

koalicija

Osnovne informacije

Prejela 1287 glasov v okraju Ljubljana Vič - Rudnik II
: 1
: svetovalka v Kabinetu predsednika Vlade Republike Slovenije
: magistra poslovnih ved
: 53 let
:

Zadnjih 30 dni aktivnosti

6. 4. 2022

Prisotnost na glasovanjih sej

Poslanska vprašanja in pobude

15. 10. 2021
13. 8. 2020
24. 6. 2020
23. 6. 2020
Podala pobudo na temo: v zvezi z oskrbovanimi stanovanji.
20. 11. 2019
Zastavila vprašanje na temo: v zvezi z varovanjem osebnih podatkov.
20. 9. 2019
Zastavila vprašanje na temo: v zvezi s pomanjkanjem družinskih zdravnikov.
27. 8. 2019

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Monika Gregorčič
18%
18
67.3111111111111%
67
934%
dr. Franc Trček
934

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Monika Gregorčič
95.5276705276705%
96 %
90.9859913335686%
91 %
99.5289684408855%
Mojca Škrinjar
100 %

Članstva