Alenka Bratušek

PS NP

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: PS NP
Izvoljena z 791 glasovi v Kranj I
Število mandatov: 2
Prejšnji status: predsednica vlade
Izobrazba: magistrica znanosti
Starost: 47 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

13. 7. 2017
  • Govorila na 32. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 32. redna seja Državni zbor

12. 7. 2017
11. 7. 2017
10. 7. 2017
7. 7. 2017
6. 7. 2017
  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

5. 7. 2017
  • Govorila na 30. nujna seja Komisija za nadzor javnih financ

4. 7. 2017
3. 7. 2017
27. 6. 2017
  • Govorila na 24. redna seja Odbor za zdravstvo

  • Govorila na 24. redna seja Odbor za zdravstvo

  • Govorila na 24. redna seja Odbor za zdravstvo

  • Govorila na 24. redna seja Odbor za zdravstvo

  • Govorila na 24. redna seja Odbor za zdravstvo

22. 6. 2017
20. 6. 2017
19. 6. 2017
15. 6. 2017
  • Govorila na 55. nujna seja Odbor za delo, družino, socialne zadeve in invalide

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 55. nujna seja Odbor za delo, družino, socialne zadeve in invalide

  • Govorila na 29. nujna seja Komisija za nadzor javnih financ

  • Govorila na 55. nujna seja Odbor za delo, družino, socialne zadeve in invalide

  • Govorila na 55. nujna seja Odbor za delo, družino, socialne zadeve in invalide

  • Govorila na 55. nujna seja Odbor za delo, družino, socialne zadeve in invalide

  • Govorila na 29. nujna seja Komisija za nadzor javnih financ

9. 6. 2017
  • Govorila na 44. izredna seja Državni zbor

  • Govorila na 44. izredna seja Državni zbor

  • Govorila na 44. izredna seja Državni zbor

  • Govorila na 44. izredna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Alenka Bratušek
74.025974025974% Complete
74
Povprečje
89.2150402451867% Complete
89
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Alenka Bratušek
49.2286751361162% Complete
49
Povprečje
80.7588456120451% Complete
81
Največ
98.5480943738657% Complete
99

Poslanska vprašanja in pobude

7. 7. 2017
3. 7. 2017
26. 5. 2017
8. 5. 2017
19. 4. 2017
27. 3. 2017
10. 3. 2017
3. 3. 2017
10. 2. 2017
9. 2. 2017
13. 1. 2017
12. 1. 2017
10. 11. 2016
29. 9. 2016
23. 9. 2016
5. 8. 2016
2. 8. 2016
29. 7. 2016
26. 7. 2016
8. 7. 2016
6. 7. 2016
13. 5. 2016
17. 3. 2016
26. 2. 2016
23. 2. 2016
1. 2. 2016
24. 12. 2015
17. 12. 2015
11. 12. 2015
24. 11. 2015
13. 11. 2015
27. 8. 2015
12. 6. 2015
24. 4. 2015
23. 4. 2015
17. 4. 2015
9. 4. 2015
31. 3. 2015
6. 3. 2015
2. 2. 2015
23. 1. 2015
12. 12. 2014

Št. poslanskih vprašanj in pobud

54% Complete
54
Povprečje
50.2% Complete
50
Največ
350% Complete
350

Članstva

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC