Anja Bah Žibert

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Izvoljena z 3977 glasovi v Novo mesto I
Število mandatov: 1
Prejšnji status: generalna sekretarka v stranki
Izobrazba: diplomantka univerzitetnega programa
Starost: 43 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

14. 7. 2017
  • Govorila na 52. nujna seja Odbor za obrambo

12. 7. 2017
11. 7. 2017
10. 7. 2017
4. 7. 2017
28. 6. 2017
  • Govorila na 36. redna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo

  • Govorila na 36. redna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo

  • Govorila na 36. redna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo

22. 6. 2017
20. 6. 2017
19. 6. 2017
  • Glasovala ZA Dnevni red v celoti

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 51. nujna seja Odbor za obrambo

16. 6. 2017
15. 6. 2017
  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 20. redna seja Odbor za kulturo

  • Govorila na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 20. redna seja Odbor za kulturo

14. 6. 2017
  • Govorila na 39. redna seja Odbor za pravosodje

  • Govorila na 39. redna seja Odbor za pravosodje

9. 6. 2017
6. 6. 2017
  • Govorila na 34. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 34. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 34. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 34. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 34. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govorila na 34. redna seja Mandatno-volilna komisija

30. 5. 2017

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Anja Bah Žibert
81.8181818181818% Complete
82
Povprečje
89.2150402451867% Complete
89
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Anja Bah Žibert
67.059891107078% Complete
67
Povprečje
80.7588456120451% Complete
81
Največ
98.5480943738657% Complete
99

Poslanska vprašanja in pobude

10. 7. 2017
22. 6. 2017
16. 6. 2017
9. 6. 2017
19. 5. 2017
28. 4. 2017
19. 4. 2017
17. 3. 2017
16. 3. 2017
14. 3. 2017
23. 2. 2017
14. 2. 2017
10. 2. 2017
9. 2. 2017
17. 1. 2017
13. 1. 2017
6. 1. 2017
12. 12. 2016
8. 12. 2016
1. 12. 2016
25. 11. 2016
15. 11. 2016
11. 11. 2016
10. 11. 2016
7. 11. 2016
4. 11. 2016
3. 11. 2016
2. 11. 2016
14. 10. 2016
22. 9. 2016
16. 9. 2016
13. 9. 2016
1. 9. 2016
31. 8. 2016
29. 8. 2016
25. 8. 2016
19. 8. 2016
10. 8. 2016
1. 8. 2016
20. 7. 2016
19. 7. 2016
15. 7. 2016
8. 7. 2016
23. 6. 2016
21. 6. 2016
20. 6. 2016
10. 6. 2016
9. 6. 2016
13. 5. 2016
10. 5. 2016
26. 4. 2016
22. 4. 2016
21. 4. 2016
15. 4. 2016
13. 4. 2016
11. 4. 2016
1. 4. 2016
29. 3. 2016
24. 3. 2016
22. 3. 2016
18. 3. 2016
15. 3. 2016
26. 2. 2016
23. 2. 2016
19. 2. 2016
17. 2. 2016
4. 2. 2016
28. 1. 2016
22. 1. 2016
21. 1. 2016
15. 1. 2016
14. 1. 2016
11. 1. 2016
7. 1. 2016
29. 12. 2015
11. 12. 2015
8. 12. 2015
3. 12. 2015
23. 11. 2015
20. 11. 2015
13. 11. 2015
5. 11. 2015
27. 10. 2015
16. 10. 2015
25. 9. 2015
18. 9. 2015
31. 8. 2015
28. 8. 2015
27. 8. 2015
25. 8. 2015
24. 7. 2015
21. 7. 2015
17. 7. 2015
13. 7. 2015
8. 7. 2015
2. 7. 2015
15. 6. 2015
12. 6. 2015
21. 5. 2015
15. 5. 2015
30. 4. 2015
17. 4. 2015
16. 4. 2015
3. 4. 2015
23. 3. 2015
27. 2. 2015
18. 2. 2015
10. 2. 2015
23. 1. 2015
21. 1. 2015
6. 1. 2015
12. 12. 2014
11. 12. 2014
27. 11. 2014
14. 11. 2014
7. 11. 2014
6. 11. 2014
29. 10. 2014
23. 10. 2014
22. 10. 2014
15. 10. 2014

Št. poslanskih vprašanj in pobud

152% Complete
152
Povprečje
50.2% Complete
50
Največ
350% Complete
350

Članstva

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC