Anže Logar

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Izvoljen z 3140 glasovi v Ljubljana Vič-Rudnik IV
Število mandatov: 1
Prejšnji status: svetovalec na Ministrstvu za zunanje zadeve
Izobrazba: doktor znanosti
Starost: 41 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

16. 10. 2017
  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

11. 10. 2017
5. 10. 2017
26. 9. 2017
22. 9. 2017
  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

21. 9. 2017
  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

20. 9. 2017
19. 9. 2017
18. 9. 2017
  • VZDRŽAL se je glasovanja o Dnevni red v celoti

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

14. 9. 2017
13. 9. 2017
4. 9. 2017
12. 7. 2017
11. 7. 2017
10. 7. 2017
  • Glasoval PROTI Dnevni red v celoti

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Anže Logar
81.7073170731707% Complete
82
Povprečje
88.4869582591171% Complete
88
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Anže Logar
61.2121212121212% Complete
61
Povprečje
80.4787162657238% Complete
80
Največ
98.5281385281385% Complete
99

Poslanska vprašanja in pobude

7. 7. 2017
19. 5. 2017
19. 4. 2017
6. 4. 2017
17. 3. 2017
30. 1. 2017
20. 1. 2017
20. 12. 2016
19. 12. 2016
9. 12. 2016
14. 11. 2016
11. 11. 2016
10. 11. 2016
9. 11. 2016
8. 11. 2016
7. 11. 2016
4. 11. 2016
3. 11. 2016
2. 11. 2016
14. 10. 2016
5. 10. 2016
16. 9. 2016
  • ministrici brez resorja pristojna za razvoj strateške projekte in kohezijo v funkciji ministra za finance v zvezi z NLB d.d.

8. 7. 2016
1. 7. 2016
10. 6. 2016
13. 5. 2016
3. 5. 2016
19. 4. 2016
31. 3. 2016
29. 3. 2016
24. 3. 2016
9. 3. 2016
7. 3. 2016
26. 2. 2016
22. 2. 2016
16. 2. 2016
9. 2. 2016
23. 12. 2015
11. 12. 2015
10. 12. 2015
13. 11. 2015
3. 11. 2015
16. 10. 2015
29. 9. 2015
18. 9. 2015
10. 9. 2015
24. 8. 2015
19. 6. 2015
18. 6. 2015
12. 6. 2015
4. 6. 2015
29. 5. 2015
15. 5. 2015
14. 5. 2015
24. 4. 2015
17. 4. 2015
14. 4. 2015
31. 3. 2015
30. 3. 2015
24. 3. 2015
18. 2. 2015
17. 2. 2015
10. 2. 2015
23. 1. 2015
15. 1. 2015
5. 1. 2015
23. 12. 2014
22. 12. 2014
12. 12. 2014
21. 11. 2014
10. 11. 2014
7. 11. 2014
4. 11. 2014
3. 11. 2014
22. 10. 2014
15. 10. 2014
1. 10. 2014
30. 9. 2014

Št. poslanskih vprašanj in pobud

95% Complete
95
Povprečje
51.2333333333333% Complete
51
Največ
357% Complete
357

Članstva

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC