Benedikt Kopmajer

DeSUS

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: DeSUS
Izvoljen z 1680 glasovi v Dravograd - Radlje
Število mandatov: 1
Prejšnji status: svetovalec za vojaške zadeve na Ministrstvu za obrambo
Izobrazba: diplomant visokošolskega programa
Starost: 61 let
Družbena omrežja: nima družbenih omrežij.

Zadnje aktivnosti

9. 11. 2017
24. 10. 2017
23. 10. 2017
20. 10. 2017
19. 10. 2017
18. 10. 2017
17. 10. 2017
16. 10. 2017
11. 10. 2017
5. 10. 2017
26. 9. 2017
22. 9. 2017
  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

20. 9. 2017
19. 9. 2017
18. 9. 2017

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Benedikt Kopmajer
97.6190476190476% Complete
98
Povprečje
88.4282633998606% Complete
88
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Benedikt Kopmajer
93.2505175983437% Complete
93
Povprečje
80.2939272072501% Complete
80
Največ
98.6725663716814% Complete
99

Poslanska vprašanja in pobude

Št. poslanskih vprašanj in pobud

8% Complete
8
Povprečje
54.3666666666667% Complete
54
Največ
380% Complete
380

Članstva

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC