Bojan Dobovšek

PS NP

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: PS NP
Izvoljen z 5479 glasovi v Ljubljana Bežigrad I
Število mandatov: 1
Prejšnji status: univerzitetni profesor
Izobrazba: doktor znanosti
Starost: 54 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

13. 2. 2017
3. 2. 2017
  • Govoril na 86. redna seja Kolegij predsednika državnega zbora

  • Govoril na 86. redna seja Kolegij predsednika državnega zbora

2. 2. 2017
25. 1. 2017
  • Govoril na 26. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 26. redna seja Državni zbor

24. 1. 2017
  • Govoril na 50. nujna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo

  • Govoril na 50. nujna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo

23. 1. 2017
20. 1. 2017
  • Govoril na 85. redna seja Kolegij predsednika državnega zbora

  • Govoril na 29. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 29. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 29. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 29. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 85. redna seja Kolegij predsednika državnega zbora

  • Govoril na 29. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 29. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 29. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 29. redna seja Mandatno-volilna komisija

22. 12. 2016
20. 12. 2016
  • Govoril na 25. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 25. redna seja Državni zbor

16. 12. 2016
  • Govoril na 25. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 25. redna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Bojan Dobovšek
81.8181818181818% Complete
82
Povprečje
88.617621241032% Complete
89
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Bojan Dobovšek
68.8715953307393% Complete
69
Povprečje
80.5258038373264% Complete
81
Največ
98.7215119510839% Complete
99

Poslanska vprašanja in pobude

22. 12. 2016
9. 12. 2016
25. 11. 2016
14. 10. 2016
4. 10. 2016
7. 7. 2016
18. 5. 2016
22. 4. 2016
22. 3. 2016
22. 1. 2016
16. 10. 2015
18. 9. 2015
8. 7. 2015
14. 11. 2014

Št. poslanskih vprašanj in pobud

15% Complete
15
Povprečje
42.0222222222222% Complete
42
Največ
284% Complete
284

Članstva

  • Delegacija Državnega zbora v Parlamentarni skupščini NATO
  • Skupina prijateljstva s Črno goro
  • Skupina prijateljstva z Avstrijo
  • Skupina prijateljstva z Belgijo
  • Skupina prijateljstva z Bosno in Hercegovino
  • Skupina prijateljstva s Francijo
  • Skupina prijateljstva s Švedsko
  • Skupina prijateljstva z Norveško
  • Skupina prijateljstva z Nizozemsko
  • Skupina prijateljstva s Španijo

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC
ZL