Bojan Podkrajšek

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Izvoljen z 2383 glasovi v Slovenske Konjice
Število mandatov: 1
Prejšnji status: podžupan
Izobrazba: kovinarski tehnik
Starost: 49 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

11. 12. 2017
  • Govoril na 36. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 36. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 36. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 36. redna seja Državni zbor

4. 12. 2017
28. 11. 2017
27. 11. 2017
22. 11. 2017
21. 11. 2017
17. 11. 2017
16. 11. 2017
15. 11. 2017
13. 11. 2017
9. 11. 2017
24. 10. 2017
23. 10. 2017
20. 10. 2017
19. 10. 2017

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Bojan Podkrajšek
76.7441860465116% Complete
77
Povprečje
88.4955935670862% Complete
88
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Bojan Podkrajšek
73.5109717868339% Complete
74
Povprečje
80.2097569427283% Complete
80
Največ
98.3669548511047% Complete
98

Poslanska vprašanja in pobude

15. 11. 2017
13. 10. 2017
27. 9. 2017
15. 9. 2017
24. 8. 2017
24. 7. 2017
14. 7. 2017
7. 7. 2017
22. 6. 2017
16. 6. 2017
19. 5. 2017
19. 4. 2017
17. 3. 2017
2. 2. 2017
16. 1. 2017
14. 11. 2016
11. 11. 2016
10. 11. 2016
9. 11. 2016
8. 11. 2016
7. 11. 2016
4. 11. 2016
3. 11. 2016
2. 11. 2016
20. 10. 2016
3. 10. 2016
20. 9. 2016
16. 9. 2016
8. 7. 2016
10. 6. 2016
7. 6. 2016
31. 5. 2016
13. 5. 2016
26. 4. 2016
15. 4. 2016
14. 4. 2016
30. 3. 2016
22. 3. 2016
29. 2. 2016
26. 2. 2016
29. 1. 2016
28. 1. 2016
22. 1. 2016
11. 12. 2015
20. 11. 2015
13. 11. 2015
30. 10. 2015
16. 10. 2015
25. 9. 2015
18. 9. 2015
10. 9. 2015
8. 7. 2015
30. 6. 2015
19. 6. 2015
12. 6. 2015
11. 6. 2015
9. 6. 2015
19. 5. 2015
15. 5. 2015
23. 4. 2015
21. 4. 2015
17. 4. 2015
31. 3. 2015
24. 3. 2015
27. 2. 2015
30. 1. 2015
23. 1. 2015
29. 12. 2014
19. 12. 2014
16. 12. 2014
12. 12. 2014
28. 11. 2014
17. 11. 2014
14. 11. 2014
7. 11. 2014
4. 11. 2014
28. 10. 2014
27. 10. 2014

Št. poslanskih vprašanj in pobud

114% Complete
114
Povprečje
55.9666666666667% Complete
56
Največ
392% Complete
392

Članstva

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC