Branko Grims

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Izvoljen z 3748 glasovi v Kranj III
Število mandatov: 4
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: magister znanosti
Starost: 54 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

13. 7. 2017
  • Govoril na 54. nujna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo

  • Govoril na 54. nujna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo

  • Govoril na 54. nujna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo

  • Govoril na 54. nujna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo

  • Govoril na 54. nujna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo

  • Govoril na 54. nujna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo

12. 7. 2017
11. 7. 2017
10. 7. 2017
  • Glasoval PROTI Dnevni red v celoti

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

7. 7. 2017
5. 7. 2017
  • Govoril na 89. redna seja Odbor za zunanjo politiko

  • Govoril na 89. redna seja Odbor za zunanjo politiko

  • Govoril na 89. redna seja Odbor za zunanjo politiko

  • Govoril na 89. redna seja Odbor za zunanjo politiko

4. 7. 2017
28. 6. 2017
  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

  • Govoril na 37. nujna seja Komisija za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb

22. 6. 2017
21. 6. 2017
20. 6. 2017
19. 6. 2017
14. 6. 2017
  • Govoril na 87. redna seja Odbor za zunanjo politiko

  • Govoril na 87. redna seja Odbor za zunanjo politiko

  • Govoril na 87. redna seja Odbor za zunanjo politiko

  • Govoril na 87. redna seja Odbor za zunanjo politiko

  • Govoril na 87. redna seja Odbor za zunanjo politiko

13. 6. 2017
9. 6. 2017
  • Govoril na 44. izredna seja Državni zbor

  • Govoril na 44. izredna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Branko Grims
82.4324324324324% Complete
82
Povprečje
88.9221659630699% Complete
89
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Branko Grims
56.550424128181% Complete
57
Povprečje
80.6120337808817% Complete
81
Največ
98.6333647502356% Complete
99

Poslanska vprašanja in pobude

7. 7. 2017
21. 6. 2017
13. 6. 2017
6. 6. 2017
26. 5. 2017
10. 5. 2017
19. 4. 2017
24. 3. 2017
17. 3. 2017
16. 3. 2017
16. 2. 2017
20. 1. 2017
10. 1. 2017
9. 12. 2016
18. 11. 2016
15. 11. 2016
14. 11. 2016
11. 11. 2016
10. 11. 2016
9. 11. 2016
8. 11. 2016
7. 11. 2016
4. 11. 2016
3. 11. 2016
2. 11. 2016
26. 10. 2016
14. 10. 2016
10. 10. 2016
27. 9. 2016
16. 9. 2016
1. 9. 2016
23. 8. 2016
8. 7. 2016
23. 6. 2016
27. 5. 2016
25. 5. 2016
13. 5. 2016
11. 5. 2016
15. 4. 2016
11. 4. 2016
8. 4. 2016
23. 3. 2016
22. 3. 2016
11. 3. 2016
26. 2. 2016
16. 2. 2016
10. 2. 2016
22. 1. 2016
18. 12. 2015
11. 12. 2015
7. 12. 2015
4. 12. 2015
3. 12. 2015
2. 12. 2015
13. 11. 2015
22. 10. 2015
16. 10. 2015
15. 10. 2015
1. 10. 2015
18. 9. 2015
17. 9. 2015
28. 8. 2015
24. 8. 2015
17. 8. 2015
14. 8. 2015
7. 8. 2015
8. 7. 2015
15. 5. 2015
17. 4. 2015
9. 4. 2015
25. 3. 2015
20. 2. 2015
11. 2. 2015
20. 1. 2015
5. 12. 2014
14. 11. 2014
4. 11. 2014
24. 10. 2014

Št. poslanskih vprašanj in pobud

95% Complete
95
Povprečje
50.2% Complete
50
Največ
350% Complete
350

Članstva

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC