Danijel Krivec

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Izvoljen z 2526 glasovi v Tolmin
Število mandatov: 4
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: diplomant univerzitetnega programa
Starost: 52 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

22. 6. 2017
20. 6. 2017
19. 6. 2017
15. 6. 2017
  • Govoril na 29. nujna seja Komisija za nadzor javnih financ

  • Govoril na 29. nujna seja Komisija za nadzor javnih financ

  • Govoril na 29. nujna seja Komisija za nadzor javnih financ

  • Govoril na 29. nujna seja Komisija za nadzor javnih financ

13. 6. 2017
9. 6. 2017
30. 5. 2017
26. 5. 2017
  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

24. 5. 2017
22. 5. 2017

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Danijel Krivec
89.1891891891892% Complete
89
Povprečje
88.9221659630699% Complete
89
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Danijel Krivec
72.9500471253534% Complete
73
Povprečje
80.6120337808817% Complete
81
Največ
98.6333647502356% Complete
99

Poslanska vprašanja in pobude

19. 5. 2017
28. 4. 2017
26. 4. 2017
19. 4. 2017
6. 4. 2017
21. 3. 2017
20. 3. 2017
17. 3. 2017
14. 3. 2017
22. 2. 2017
15. 2. 2017
10. 2. 2017
7. 2. 2017
25. 1. 2017
20. 1. 2017
9. 12. 2016
29. 11. 2016
15. 11. 2016
15. 11. 2016
11. 11. 2016
10. 11. 2016
9. 11. 2016
8. 11. 2016
7. 11. 2016
4. 11. 2016
3. 11. 2016
3. 11. 2016
26. 9. 2016
22. 9. 2016
20. 9. 2016
16. 9. 2016
8. 7. 2016
21. 6. 2016
16. 6. 2016
10. 6. 2016
2. 6. 2016
13. 5. 2016
10. 5. 2016
6. 5. 2016
4. 5. 2016
22. 4. 2016
19. 4. 2016
15. 4. 2016
22. 3. 2016
21. 3. 2016
18. 3. 2016
26. 2. 2016
18. 2. 2016
16. 2. 2016
28. 1. 2016
26. 1. 2016
7. 1. 2016
23. 12. 2015
22. 12. 2015
21. 12. 2015
11. 12. 2015
8. 12. 2015
17. 11. 2015
16. 10. 2015
15. 10. 2015
5. 10. 2015
23. 9. 2015
18. 9. 2015
16. 9. 2015
24. 7. 2015
20. 7. 2015
8. 7. 2015
7. 7. 2015
22. 6. 2015
15. 6. 2015
12. 6. 2015
8. 6. 2015
5. 6. 2015
21. 4. 2015
17. 4. 2015
14. 4. 2015
24. 3. 2015
23. 3. 2015
17. 3. 2015
9. 3. 2015
4. 3. 2015
3. 3. 2015
27. 2. 2015
17. 2. 2015
10. 2. 2015
3. 2. 2015
30. 1. 2015
30. 1. 2015
23. 1. 2015
7. 1. 2015
19. 12. 2014
12. 12. 2014
12. 12. 2014
4. 12. 2014
17. 11. 2014
14. 11. 2014
10. 11. 2014
29. 10. 2014
28. 10. 2014
22. 10. 2014
13. 10. 2014
26. 9. 2014

Št. poslanskih vprašanj in pobud

141% Complete
141
Povprečje
50.2% Complete
50
Največ
350% Complete
350

Članstva

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC
ZL