Danilo Anton Ranc

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Izvoljen z 4278 glasovi v Ravne na Koroškem
Število mandatov: 1
Prejšnji status: prodajni zastopnik
Izobrazba: diplomant univerzitetnega programa
Starost: 60 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

11. 10. 2017
5. 10. 2017
26. 9. 2017
20. 9. 2017
19. 9. 2017
18. 9. 2017
14. 9. 2017
13. 9. 2017
4. 9. 2017
12. 7. 2017
11. 7. 2017
10. 7. 2017
  • Glasoval ZA Dnevni red v celoti

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

5. 7. 2017
  • Govoril na 58. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano

  • Govoril na 58. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano

4. 7. 2017
30. 6. 2017
  • Govoril na 56. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor

  • Govoril na 58. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor

  • Govoril na 58. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Danilo Anton Ranc
96.3414634146341% Complete
96
Povprečje
88.4869582591171% Complete
88
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Danilo Anton Ranc
97.7922077922078% Complete
98
Povprečje
80.4787162657238% Complete
80
Največ
98.5281385281385% Complete
99

Poslanska vprašanja in pobude

16. 6. 2017
17. 3. 2017
28. 9. 2016
16. 10. 2015
12. 6. 2015
27. 2. 2015
23. 1. 2015

Št. poslanskih vprašanj in pobud

7% Complete
7
Povprečje
51.2333333333333% Complete
51
Največ
357% Complete
357

Članstva

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC