Dušan Verbič

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Izvoljen z 4683 glasovi v Ljubljana-Šiška IV
Število mandatov: 1
Prejšnji status: načelnik upravne enote
Izobrazba: magister znanosti
Starost: 65 let
Družbena omrežja: nima družbenih omrežij.

Zadnje aktivnosti

19. 4. 2018
  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

18. 4. 2018
  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

17. 4. 2018
16. 4. 2018
  • NI glasoval za Dnevni red v celoti

  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

11. 4. 2018
10. 4. 2018
27. 3. 2018
22. 3. 2018
21. 3. 2018
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

20. 3. 2018
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

19. 3. 2018
16. 3. 2018
5. 3. 2018
20. 2. 2018
15. 2. 2018

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Dušan Verbič
89.247311827957% Complete
89
Povprečje
88.5302992149825% Complete
89
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Dušan Verbič
94.6166950596252% Complete
95
Povprečje
79.6648289805231% Complete
80
Največ
97.7257298031229% Complete
98

Poslanska vprašanja in pobude

16. 6. 2017
26. 2. 2016
22. 1. 2016
12. 6. 2015
17. 4. 2015
24. 3. 2015
27. 2. 2015
14. 11. 2014

Št. poslanskih vprašanj in pobud

7% Complete
7
Povprečje
61.6444444444444% Complete
62
Največ
423% Complete
423

Članstva