Franc Breznik

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Izvoljen z 2099 glasovi v Lenart
Število mandatov: 1
Prejšnji status: komercialist
Izobrazba: diplomant univerzitetnega programa
Starost: 46 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

12. 7. 2017
11. 7. 2017
10. 7. 2017
7. 7. 2017
6. 7. 2017
  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Zastavil je vprašanje Vladi v zvezi s socialnim položajem prejmnikov kmečkih pokojnin

4. 7. 2017
22. 6. 2017
20. 6. 2017
19. 6. 2017
  • Glasoval ZA Dnevni red v celoti

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

16. 6. 2017
15. 6. 2017
  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

  • Govoril na 36. redna seja Mandatno-volilna komisija

14. 6. 2017
  • Govoril na 28. nujna seja Komisija za peticije ter za človekove pravice in enake možnosti

30. 5. 2017
24. 5. 2017
22. 5. 2017

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Franc Breznik
78.3783783783784% Complete
78
Povprečje
88.9221659630699% Complete
89
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Franc Breznik
58.8595664467483% Complete
59
Povprečje
80.6120337808817% Complete
81
Največ
98.6333647502356% Complete
99

Poslanska vprašanja in pobude

7. 7. 2017
6. 7. 2017
16. 6. 2017
19. 4. 2017
17. 3. 2017
10. 2. 2017
31. 1. 2017
23. 1. 2017
20. 1. 2017
11. 1. 2017
27. 12. 2016
15. 12. 2016
8. 12. 2016
15. 11. 2016
14. 11. 2016
11. 11. 2016
10. 11. 2016
9. 11. 2016
8. 11. 2016
7. 11. 2016
4. 11. 2016
3. 11. 2016
2. 11. 2016
14. 10. 2016
6. 10. 2016
23. 9. 2016
22. 7. 2016
8. 7. 2016
29. 6. 2016
21. 6. 2016
14. 6. 2016
10. 6. 2016
13. 5. 2016
15. 4. 2016
24. 3. 2016
22. 3. 2016
17. 3. 2016
3. 3. 2016
26. 2. 2016
22. 2. 2016
27. 1. 2016
22. 1. 2016
16. 11. 2015
13. 11. 2015
6. 11. 2015
2. 11. 2015
20. 10. 2015
19. 10. 2015
16. 10. 2015
15. 10. 2015
18. 9. 2015
8. 7. 2015
15. 6. 2015
12. 6. 2015
10. 6. 2015
15. 5. 2015
21. 4. 2015
17. 4. 2015
15. 4. 2015
24. 3. 2015
20. 3. 2015
13. 2. 2015
4. 2. 2015
23. 1. 2015
22. 1. 2015
15. 1. 2015
14. 1. 2015
12. 12. 2014
2. 12. 2014
21. 11. 2014
14. 11. 2014
3. 11. 2014

Št. poslanskih vprašanj in pobud

137% Complete
137
Povprečje
50.2% Complete
50
Največ
350% Complete
350

Članstva

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC