Prikazani so podatki za 7. sklic Državnega zbora Republike Slovenije (2014 - 2018). Nova verzija prihaja kmalu!

Franc Jurša

DeSUS

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: DeSUS
Izvoljen z 1539 glasovi v Ljutomer
Število mandatov: 3
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: diplomant višješolskega programa
Starost: 64 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
22. 5. 2018
26. 4. 2018
24. 4. 2018
19. 4. 2018
18. 4. 2018
  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
17. 4. 2018
16. 4. 2018
11. 4. 2018
10. 4. 2018
27. 3. 2018
23. 3. 2018
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
22. 3. 2018
20. 3. 2018
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Franc Jurša
Povprečje
Največ
91%
91
88.3222302128143%
88
100%
Julijana Bizjak Mlakar
Balažič Dejan
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Franc Jurša
Povprečje
Največ
87.4165554072096%
87
79.6869646599807%
80
100%
Balažič Dejan
100

Poslanska vprašanja in pobude

17. 3. 2017
1. 3. 2017
20. 1. 2017
14. 10. 2016
16. 9. 2016
22. 9. 2015
8. 7. 2015
17. 4. 2015
24. 3. 2015

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Franc Jurša
Povprečje
Največ
24%
24
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427