Franc Laj

PS NP

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: PS NP
Izvoljen z 2612 glasovi v Lendava
Število mandatov: 1
Prejšnji status: samostojni podjetnik
Izobrazba: diplomant univerzitetnega programa
Starost: 55 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

23. 1. 2018
  • Govoril na 37. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 37. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 37. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 37. redna seja Državni zbor

22. 1. 2018
9. 1. 2018
19. 12. 2017
15. 12. 2017
14. 12. 2017
12. 12. 2017
11. 12. 2017
4. 12. 2017
28. 11. 2017
27. 11. 2017
22. 11. 2017
21. 11. 2017
17. 11. 2017
16. 11. 2017

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Franc Laj
82.2222222222222% Complete
82
Povprečje
88.6486825537866% Complete
89
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Franc Laj
69.4326241134752% Complete
69
Povprečje
79.914015735431% Complete
80
Največ
97.9787234042553% Complete
98

Poslanska vprašanja in pobude

Št. poslanskih vprašanj in pobud

10% Complete
10
Povprečje
59.6222222222222% Complete
60
Največ
404% Complete
404

Članstva