Iva Dimic

NSI

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: NSI
Izvoljena z 1427 glasovi v Cerknica - Logatec
Število mandatov: 2
Prejšnji status: poslanka
Izobrazba: diplomantka visokošolskega programa
Starost: 44 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

13. 7. 2017
  • Govorila na 32. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 32. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 32. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 32. redna seja Državni zbor

12. 7. 2017
11. 7. 2017
10. 7. 2017
4. 7. 2017
29. 6. 2017
  • Govorila na 61. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano

28. 6. 2017
  • Govorila na 30. redna seja Odbor za izobraževanje, znanost, šport in mladino

  • Govorila na 40. redna seja Odbor za pravosodje

  • Govorila na 40. redna seja Odbor za pravosodje

  • Govorila na 40. redna seja Odbor za pravosodje

  • Govorila na 40. redna seja Odbor za pravosodje

23. 6. 2017
  • Govorila na 134. redna seja (skupna seja) Odbor za zadeve Evropske unije

22. 6. 2017
21. 6. 2017
  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

20. 6. 2017
19. 6. 2017
  • Glasovala ZA Dnevni red v celoti

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

16. 6. 2017
9. 6. 2017
  • Govorila na 44. izredna seja Državni zbor

  • Govorila na 44. izredna seja Državni zbor

30. 5. 2017

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Iva Dimic
87.012987012987% Complete
87
Povprečje
89.2150402451867% Complete
89
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Iva Dimic
59.8457350272232% Complete
60
Povprečje
80.7588456120451% Complete
81
Največ
98.5480943738657% Complete
99

Poslanska vprašanja in pobude

16. 6. 2017
19. 5. 2017
19. 4. 2017
5. 4. 2017
17. 3. 2017
20. 1. 2017
9. 12. 2016
14. 10. 2016
16. 9. 2016
29. 8. 2016
12. 8. 2016
8. 7. 2016
29. 6. 2016
10. 6. 2016
13. 5. 2016
15. 4. 2016
7. 4. 2016
22. 3. 2016
2. 3. 2016
26. 2. 2016
9. 2. 2016
22. 1. 2016
11. 12. 2015
18. 11. 2015
16. 10. 2015
18. 9. 2015
28. 7. 2015
8. 7. 2015
11. 6. 2015
15. 5. 2015
16. 4. 2015
26. 2. 2015
12. 12. 2014
14. 11. 2014
20. 10. 2014

Št. poslanskih vprašanj in pobud

37% Complete
37
Povprečje
50.2% Complete
50
Največ
350% Complete
350

Članstva

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC