Ivan Hršak

DeSUS

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: DeSUS
Izvoljen z 797 glasovi v Hrastnik
Število mandatov: 2
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: diplomant višješolskega programa
Starost: 59 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

20. 9. 2017
  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 33. redna seja Državni zbor

19. 9. 2017
18. 9. 2017
14. 9. 2017
13. 9. 2017
4. 9. 2017
12. 7. 2017
11. 7. 2017
10. 7. 2017
6. 7. 2017
  • Govoril na 3. srečanje Komisija za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu

  • Govoril na 3. srečanje Komisija za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu

  • Govoril na 3. srečanje Komisija za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu

  • Govoril na 3. srečanje Komisija za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu

  • Govoril na 3. srečanje Komisija za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu

  • Govoril na 3. srečanje Komisija za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu

  • Govoril na 3. srečanje Komisija za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu

  • Govoril na 3. srečanje Komisija za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu

  • Govoril na 3. srečanje Komisija za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu

  • Govoril na 3. srečanje Komisija za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu

  • Govoril na 3. srečanje Komisija za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu

  • Govoril na 3. srečanje Komisija za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu

  • Govoril na 3. srečanje Komisija za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu

  • Govoril na 3. srečanje Komisija za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu

  • Govoril na 3. srečanje Komisija za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu

  • Govoril na 3. srečanje Komisija za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu

  • Govoril na 3. srečanje Komisija za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu

  • Govoril na 3. srečanje Komisija za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu

  • Govoril na 3. srečanje Komisija za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu

  • Govoril na 3. srečanje Komisija za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu

4. 7. 2017
22. 6. 2017
20. 6. 2017
19. 6. 2017
30. 5. 2017

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Ivan Hršak
92.2077922077922% Complete
92
Povprečje
89.2150402451867% Complete
89
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Ivan Hršak
90.0181488203267% Complete
90
Povprečje
80.7588456120451% Complete
81
Največ
98.5480943738657% Complete
99

Poslanska vprašanja in pobude

Št. poslanskih vprašanj in pobud

7% Complete
7
Povprečje
51.2333333333333% Complete
51
Največ
356% Complete
356

Članstva

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC