Ivan Škodnik

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Izvoljen z 3611 glasovi v Dravograd - Radlje
Število mandatov: 1
Prejšnji status: srednješolski učitelj
Izobrazba: diplomant univerzitetnega programa
Starost: 61 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

12. 7. 2017
11. 7. 2017
10. 7. 2017
5. 7. 2017
  • Govoril na 58. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano

  • Govoril na 58. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano

4. 7. 2017
29. 6. 2017
  • Govoril na 61. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano

28. 6. 2017
  • Govoril na 30. redna seja Odbor za izobraževanje, znanost, šport in mladino

26. 6. 2017
  • Govoril na 60. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano

22. 6. 2017
20. 6. 2017
19. 6. 2017
12. 6. 2017
  • Govoril na 51. nujna seja Odbor za gospodarstvo

9. 6. 2017
  • Govoril na 44. izredna seja Državni zbor

  • Govoril na 44. izredna seja Državni zbor

1. 6. 2017
  • Govoril na 29. redna seja Odbor za izobraževanje, znanost, šport in mladino

30. 5. 2017

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Ivan Škodnik
97.4025974025974% Complete
97
Povprečje
89.2150402451867% Complete
89
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Ivan Škodnik
96.9600725952813% Complete
97
Povprečje
80.7588456120451% Complete
81
Največ
98.5480943738657% Complete
99

Poslanska vprašanja in pobude

18. 4. 2017
20. 1. 2017
14. 10. 2016
12. 6. 2015
17. 4. 2015
23. 1. 2015
14. 11. 2014

Št. poslanskih vprašanj in pobud

7% Complete
7
Povprečje
50.2% Complete
50
Največ
350% Complete
350

Članstva

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC