Prikazani so podatki za 7. sklic Državnega zbora Republike Slovenije (2014 - 2018). Nova verzija prihaja kmalu!

Janez Janša

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Izvoljen z 6116 glasovi v Grosuplje
Število mandatov: 7
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: diplomant univerzitetnega programa
Starost: 59 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
22. 5. 2018
26. 4. 2018
24. 4. 2018
19. 4. 2018
17. 4. 2018
16. 4. 2018
11. 4. 2018
10. 4. 2018
27. 3. 2018
22. 3. 2018
16. 3. 2018
7. 3. 2018
  • Govoril na 54. izredna seja Državni zbor
  • Govoril na 54. izredna seja Državni zbor
  • Govoril na 54. izredna seja Državni zbor
  • Govoril na 54. izredna seja Državni zbor
  • Govoril na 54. izredna seja Državni zbor
  • Govoril na 54. izredna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Janez Janša
Povprečje
Največ
69.6969696969697%
70
88.3222302128143%
88
100%
Julijana Bizjak Mlakar
Balažič Dejan
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Janez Janša
Povprečje
Največ
43.5106743476788%
44
79.6869646599807%
80
100%
Balažič Dejan
100

Poslanska vprašanja in pobude

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Janez Janša
Povprečje
Največ
1%
1
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427