Prikazani so podatki za 7. sklic Državnega zbora Republike Slovenije (2014 - 2018). Nova verzija prihaja kmalu!

Jani Möderndorfer

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Izvoljen z 701 glasovi v Ljubljana Bežigrad II
Število mandatov: 2
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: zdravstveni tehnik
Starost: 52 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
22. 5. 2018
26. 4. 2018
24. 4. 2018
19. 4. 2018
17. 4. 2018
16. 4. 2018
  • Glasoval ZA Dnevni red v celoti
  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
11. 4. 2018
10. 4. 2018
27. 3. 2018
22. 3. 2018
20. 3. 2018
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
16. 3. 2018

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Jani Möderndorfer
Povprečje
Največ
88%
88
88.3222302128143%
88
100%
Julijana Bizjak Mlakar
Balažič Dejan
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Jani Möderndorfer
Povprečje
Največ
79.5060080106809%
80
79.6869646599807%
80
100%
Balažič Dejan
100

Poslanska vprašanja in pobude

5. 8. 2016
4. 8. 2016
10. 6. 2016
7. 6. 2016
29. 1. 2016
15. 1. 2016
2. 12. 2015
19. 11. 2015
9. 10. 2015
14. 7. 2015
5. 6. 2015
16. 4. 2015
14. 4. 2015
23. 3. 2015
25. 2. 2015

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Jani Möderndorfer
Povprečje
Največ
38%
38
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427