Jernej Vrtovec

NSI

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: NSI
Izvoljen z 1422 glasovi v Ajdovščina
Število mandatov: 1
Prejšnji status: samostojni podjetnik
Izobrazba: diplomant univerzitetnega programa
Starost: 32 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

13. 7. 2017
  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

12. 7. 2017
11. 7. 2017
10. 7. 2017
7. 7. 2017
4. 7. 2017
22. 6. 2017
20. 6. 2017
19. 6. 2017
30. 5. 2017
25. 5. 2017
  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

24. 5. 2017
22. 5. 2017
18. 5. 2017
  • Govoril na 27. nujna seja Komisija za nadzor javnih financ

  • Govoril na 27. nujna seja Komisija za nadzor javnih financ

  • Govoril na 27. nujna seja Komisija za nadzor javnih financ

  • Govoril na 27. nujna seja Komisija za nadzor javnih financ

  • Govoril na 27. nujna seja Komisija za nadzor javnih financ

  • Govoril na 27. nujna seja Komisija za nadzor javnih financ

  • Govoril na 27. nujna seja Komisija za nadzor javnih financ

12. 5. 2017

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Jernej Vrtovec
83.7837837837838% Complete
84
Povprečje
88.9221659630699% Complete
89
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Jernej Vrtovec
62.5353440150801% Complete
63
Povprečje
80.6120337808817% Complete
81
Največ
98.6333647502356% Complete
99

Poslanska vprašanja in pobude

7. 7. 2017
12. 5. 2017
20. 4. 2017
19. 4. 2017
17. 3. 2017
10. 2. 2017
20. 1. 2017
11. 11. 2016
5. 10. 2016
16. 9. 2016
19. 8. 2016
12. 8. 2016
14. 7. 2016
15. 4. 2016
4. 3. 2016
12. 2. 2016
7. 1. 2016
6. 1. 2016
7. 12. 2015
25. 11. 2015
13. 11. 2015
16. 10. 2015
18. 9. 2015
8. 7. 2015
26. 6. 2015
16. 6. 2015
12. 6. 2015
15. 5. 2015
17. 4. 2015
24. 3. 2015
27. 2. 2015
23. 1. 2015
12. 12. 2014
14. 11. 2014

Št. poslanskih vprašanj in pobud

34% Complete
34
Povprečje
50.2% Complete
50
Največ
350% Complete
350

Članstva

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC