Jože Tanko

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Izvoljen z 1975 glasovi v Ribnica
Število mandatov: 5
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: diplomant univerzitetnega programa
Starost: 61 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

25. 5. 2017
  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 30. redna seja Državni zbor

24. 5. 2017
22. 5. 2017
9. 5. 2017
8. 5. 2017
26. 4. 2017
25. 4. 2017
24. 4. 2017
  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Glasoval ZA Proceduralni predlog - prestavitev točk dnevnega reda - Jože Tanko

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 29. redna seja Državni zbor

21. 4. 2017
20. 4. 2017

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Jože Tanko
96.969696969697% Complete
97
Povprečje
88.617621241032% Complete
89
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Jože Tanko
83.3796553640912% Complete
83
Povprečje
80.5258038373264% Complete
81
Največ
98.7215119510839% Complete
99

Poslanska vprašanja in pobude

22. 5. 2017
27. 3. 2017
7. 3. 2017
2. 12. 2016
11. 11. 2016
10. 11. 2016
9. 11. 2016
9. 11. 2016
7. 11. 2016
4. 11. 2016
2. 11. 2016
21. 10. 2016
16. 9. 2016
2. 9. 2016
17. 8. 2016
15. 7. 2016
12. 7. 2016
23. 6. 2016
22. 6. 2016
1. 6. 2016
19. 5. 2016
5. 5. 2016
15. 4. 2016
22. 3. 2016
2. 3. 2016
26. 2. 2016
22. 2. 2016
7. 1. 2016
4. 12. 2015
2. 12. 2015
30. 11. 2015
13. 11. 2015
10. 11. 2015
30. 10. 2015
16. 10. 2015
1. 10. 2015
21. 9. 2015
20. 8. 2015
19. 8. 2015
18. 8. 2015
17. 7. 2015
16. 7. 2015
14. 7. 2015
3. 7. 2015
23. 6. 2015
12. 6. 2015
11. 6. 2015
8. 6. 2015
20. 5. 2015
15. 5. 2015
17. 4. 2015
9. 4. 2015
2. 4. 2015
24. 3. 2015
20. 3. 2015
18. 3. 2015
13. 3. 2015
27. 2. 2015
18. 2. 2015
13. 2. 2015
29. 1. 2015
28. 1. 2015
20. 1. 2015
19. 1. 2015
9. 1. 2015
8. 1. 2015
12. 12. 2014
10. 12. 2014
9. 12. 2014
5. 12. 2014
4. 12. 2014
28. 11. 2014
14. 11. 2014
7. 11. 2014
3. 11. 2014
24. 10. 2014
13. 10. 2014
8. 10. 2014
3. 10. 2014
2. 10. 2014
30. 9. 2014
10. 9. 2014

Št. poslanskih vprašanj in pobud

94% Complete
94
Povprečje
42.0222222222222% Complete
42
Največ
284% Complete
284

Članstva

    Brez članstev.
    Brez članstev.

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC
ZL