Julijana Bizjak Mlakar

DeSUS

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: DeSUS
Izvoljena z 1706 glasovi v Kamnik
Število mandatov: 1
Prejšnji status: ministrica
Izobrazba: magistrica znanosti
Starost: 60 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

12. 7. 2017
11. 7. 2017
10. 7. 2017
7. 7. 2017
5. 7. 2017
  • Govorila na 89. redna seja Odbor za zunanjo politiko

  • Govorila na 89. redna seja Odbor za zunanjo politiko

4. 7. 2017
23. 6. 2017
  • Govorila na 134. redna seja (skupna seja) Odbor za zadeve Evropske unije

22. 6. 2017
21. 6. 2017
  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

20. 6. 2017
19. 6. 2017
  • Glasovala ZA Dnevni red v celoti

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

16. 6. 2017
15. 6. 2017
14. 6. 2017
  • Govorila na 87. redna seja Odbor za zunanjo politiko

  • Govorila na 87. redna seja Odbor za zunanjo politiko

  • Govorila na 87. redna seja Odbor za zunanjo politiko

  • Govorila na 42. redna seja Odbor za delo, družino, socialne zadeve in invalide

  • Govorila na 42. redna seja Odbor za delo, družino, socialne zadeve in invalide

  • Govorila na 42. redna seja Odbor za delo, družino, socialne zadeve in invalide

  • Govorila na 42. redna seja Odbor za delo, družino, socialne zadeve in invalide

  • Govorila na 87. redna seja Odbor za zunanjo politiko

  • Govorila na 87. redna seja Odbor za zunanjo politiko

  • Govorila na 87. redna seja Odbor za zunanjo politiko

  • Govorila na 87. redna seja Odbor za zunanjo politiko

9. 6. 2017
  • Govorila na 44. izredna seja Državni zbor

  • Govorila na 44. izredna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Julijana Bizjak Mlakar
100% Complete
100
Povprečje
88.9221659630699% Complete
89
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Julijana Bizjak Mlakar
89.647577092511% Complete
90
Povprečje
80.6120337808817% Complete
81
Največ
98.6333647502356% Complete
99

Poslanska vprašanja in pobude

7. 7. 2017
16. 6. 2017
15. 6. 2017
19. 5. 2017
19. 4. 2017
12. 4. 2017
31. 3. 2017
22. 3. 2017
17. 3. 2017
10. 2. 2017
6. 2. 2017
20. 1. 2017
15. 11. 2016
11. 11. 2016
16. 9. 2016

Št. poslanskih vprašanj in pobud

21% Complete
21
Povprečje
50.2% Complete
50
Največ
350% Complete
350

Članstva

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC