Kamal Izidor Shaker

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Izvoljen z 4957 glasovi v Domžale II
Število mandatov: 1
Prejšnji status: koordinator mladinskih projektov
Izobrazba: gimnazijski maturant
Starost: 34 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

16. 11. 2017
13. 11. 2017
9. 11. 2017
24. 10. 2017
23. 10. 2017
20. 10. 2017
19. 10. 2017
18. 10. 2017
17. 10. 2017
16. 10. 2017
  • Glasoval ZA Dnevni red v celoti

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 34. redna seja Državni zbor

13. 10. 2017
11. 10. 2017
5. 10. 2017
26. 9. 2017
20. 9. 2017

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Kamal Izidor Shaker
94.1860465116279% Complete
94
Povprečje
88.4955935670862% Complete
88
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Kamal Izidor Shaker
91.692789968652% Complete
92
Povprečje
80.2097569427283% Complete
80
Največ
98.3669548511047% Complete
98

Poslanska vprašanja in pobude

13. 10. 2017
19. 4. 2017
26. 2. 2016
18. 9. 2015
12. 12. 2014

Št. poslanskih vprašanj in pobud

5% Complete
5
Povprečje
55.9666666666667% Complete
56
Največ
392% Complete
392

Članstva

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC