Ljubo Žnidar

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Izvoljen z 2316 glasovi v Žalec I
Število mandatov: 2
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: diplomant univerzitetnega programa
Starost: 56 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

14. 7. 2017
  • Govoril na 136. redna seja (skupna seja) Odbor za zadeve Evropske unije

12. 7. 2017
11. 7. 2017
10. 7. 2017
7. 7. 2017
4. 7. 2017
30. 6. 2017
  • Govoril na 58. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor

  • Govoril na 58. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor

  • Govoril na 56. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor

  • Govoril na 56. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor

  • Govoril na 56. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor

  • Govoril na 56. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor

  • Govoril na 56. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor

  • Govoril na 56. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor

  • Govoril na 58. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor

  • Govoril na 56. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor

  • Govoril na 56. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor

29. 6. 2017
  • Govoril na 56. nujna seja (skupna seja) Odbor za delo, družino, socialne zadeve in invalide

  • Govoril na 56. nujna seja (skupna seja) Odbor za delo, družino, socialne zadeve in invalide

  • Govoril na 61. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano

  • Govoril na 56. nujna seja (skupna seja) Odbor za delo, družino, socialne zadeve in invalide

28. 6. 2017
  • Govoril na 30. redna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor

  • Govoril na 30. redna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor

27. 6. 2017
26. 6. 2017
  • Govoril na 60. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano

  • Govoril na 60. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano

22. 6. 2017
20. 6. 2017
19. 6. 2017
  • Glasoval ZA Dnevni red v celoti

  • Govoril na 56. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor

  • Govoril na 56. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor

16. 6. 2017

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Ljubo Žnidar
88.3116883116883% Complete
88
Povprečje
89.2150402451867% Complete
89
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Ljubo Žnidar
73.6842105263158% Complete
74
Povprečje
80.7588456120451% Complete
81
Največ
98.5480943738657% Complete
99

Poslanska vprašanja in pobude

7. 7. 2017
27. 6. 2017
16. 6. 2017
19. 5. 2017
19. 4. 2017
12. 4. 2017
17. 3. 2017
10. 2. 2017
3. 2. 2017
26. 1. 2017
20. 1. 2017
16. 12. 2016
14. 12. 2016
12. 12. 2016
9. 12. 2016
7. 12. 2016
30. 11. 2016
22. 11. 2016
14. 11. 2016
11. 11. 2016
10. 11. 2016
9. 11. 2016
8. 11. 2016
7. 11. 2016
4. 11. 2016
3. 11. 2016
2. 11. 2016
25. 10. 2016
14. 10. 2016
7. 10. 2016
27. 9. 2016
16. 9. 2016
8. 9. 2016
8. 7. 2016
30. 6. 2016
10. 6. 2016
7. 6. 2016
31. 5. 2016
30. 5. 2016
25. 5. 2016
23. 5. 2016
20. 5. 2016
13. 5. 2016
15. 4. 2016
6. 4. 2016
5. 4. 2016
22. 3. 2016
21. 3. 2016
18. 3. 2016
26. 2. 2016
25. 2. 2016
19. 2. 2016
17. 2. 2016
4. 2. 2016
22. 1. 2016
15. 1. 2016
23. 12. 2015
18. 12. 2015
11. 12. 2015
10. 12. 2015
23. 11. 2015
13. 11. 2015
29. 10. 2015
28. 10. 2015
16. 10. 2015
29. 9. 2015
23. 9. 2015
18. 9. 2015
16. 9. 2015
16. 7. 2015
14. 7. 2015
29. 6. 2015
17. 6. 2015
12. 6. 2015
10. 6. 2015
20. 5. 2015
15. 5. 2015
7. 5. 2015
24. 4. 2015
17. 4. 2015
8. 4. 2015
24. 3. 2015
27. 2. 2015
26. 2. 2015
29. 1. 2015
23. 1. 2015
15. 1. 2015
12. 1. 2015
22. 12. 2014
12. 12. 2014
11. 12. 2014
24. 11. 2014
17. 11. 2014
14. 11. 2014
10. 11. 2014
4. 11. 2014
28. 10. 2014
22. 10. 2014
15. 10. 2014
9. 10. 2014

Št. poslanskih vprašanj in pobud

138% Complete
138
Povprečje
50.2% Complete
50
Največ
350% Complete
350

Članstva

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC