Ljudmila Novak

NSI

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: NSI
Izvoljena z 635 glasovi v Ribnica
Število mandatov: 2
Prejšnji status: poslanka
Izobrazba: diplomantka univerzitetnega programa
Starost: 58 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

16. 11. 2017
13. 11. 2017
9. 11. 2017
24. 10. 2017
23. 10. 2017
20. 10. 2017
19. 10. 2017
18. 10. 2017
17. 10. 2017
16. 10. 2017
  • Glasovala ZA Dnevni red v celoti

  • Govorila na 34. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 34. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 34. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 34. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 34. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 34. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 34. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 34. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 34. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 34. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 34. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 34. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 34. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 34. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 34. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 34. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 34. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 34. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 34. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 34. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 34. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 34. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 34. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 34. redna seja Državni zbor

13. 10. 2017
11. 10. 2017
5. 10. 2017
26. 9. 2017
20. 9. 2017

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Ljudmila Novak
79.7619047619048% Complete
80
Povprečje
88.4282633998606% Complete
88
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Ljudmila Novak
66.5010351966874% Complete
67
Povprečje
80.2939272072501% Complete
80
Največ
98.6725663716814% Complete
99

Poslanska vprašanja in pobude

13. 10. 2017
7. 7. 2017
16. 6. 2017
7. 6. 2017
19. 5. 2017
24. 4. 2017
19. 4. 2017
6. 4. 2017
10. 2. 2017
11. 11. 2016
31. 8. 2016
15. 4. 2016
13. 4. 2016
24. 3. 2016
22. 3. 2016
22. 1. 2016
11. 12. 2015
13. 11. 2015
15. 10. 2015
17. 9. 2015
14. 5. 2015
26. 2. 2015
23. 1. 2015
12. 12. 2014
18. 11. 2014
14. 11. 2014

Št. poslanskih vprašanj in pobud

30% Complete
30
Povprečje
54.3666666666667% Complete
54
Največ
380% Complete
380

Članstva

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC