Prikazani so podatki za 7. sklic Državnega zbora Republike Slovenije (2014 - 2018). Nova verzija prihaja kmalu!

Marija Antonija Kovačič

DeSUS

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: DeSUS
Izvoljena z 1186 glasovi v Velenje I
Število mandatov: 1
Prejšnji status: upokojenka
Izobrazba: diplomantka visokošolskega programa
Starost: 72 let
Družbena omrežja: ni družbenih omrežij.

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
22. 5. 2018
26. 4. 2018
24. 4. 2018
19. 4. 2018
18. 4. 2018
  • Govorila na 60. izredna seja Državni zbor
17. 4. 2018
16. 4. 2018
11. 4. 2018
10. 4. 2018
27. 3. 2018
23. 3. 2018
  • Govorila na 39. redna seja Državni zbor
  • Govorila na 39. redna seja Državni zbor
  • Govorila na 39. redna seja Državni zbor
  • Govorila na 39. redna seja Državni zbor
  • Govorila na 39. redna seja Državni zbor
  • Govorila na 39. redna seja Državni zbor
  • Govorila na 39. redna seja Državni zbor
  • Govorila na 39. redna seja Državni zbor
22. 3. 2018
20. 3. 2018
  • Govorila na 39. redna seja Državni zbor
  • Govorila na 39. redna seja Državni zbor
  • Govorila na 39. redna seja Državni zbor
  • Govorila na 39. redna seja Državni zbor
  • Govorila na 39. redna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Marija Antonija Kovačič
Povprečje
Največ
96.9072164948454%
97
88.3222302128143%
88
100%
Julijana Bizjak Mlakar
Balažič Dejan
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Marija Antonija Kovačič
Povprečje
Največ
94.1512605042017%
94
79.6869646599807%
80
100%
Balažič Dejan
100

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Marija Antonija Kovačič
Povprečje
Največ
5%
5
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427