Prikazani so podatki za 7. sklic Državnega zbora Republike Slovenije (2014 - 2018). Nova verzija prihaja kmalu!

Marijan Pojbič

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Izvoljen z 2184 glasovi v Pesnica
Število mandatov: 4
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: gimnazijski maturant
Starost: 57 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
22. 5. 2018
26. 4. 2018
24. 4. 2018
19. 4. 2018
17. 4. 2018
16. 4. 2018
11. 4. 2018
10. 4. 2018
27. 3. 2018
23. 3. 2018
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
22. 3. 2018
16. 3. 2018

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Marijan Pojbič
Povprečje
Največ
81%
81
88.3222302128143%
88
100%
Julijana Bizjak Mlakar
Balažič Dejan
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Marijan Pojbič
Povprečje
Največ
59.6461949265688%
60
79.6869646599807%
80
100%
Balažič Dejan
100

Poslanska vprašanja in pobude

23. 1. 2018
19. 1. 2018
19. 12. 2017
29. 11. 2017
10. 11. 2017
13. 10. 2017
7. 7. 2017
21. 6. 2017
16. 5. 2017
20. 4. 2017
21. 2. 2017
17. 2. 2017
12. 1. 2017
3. 1. 2017
8. 12. 2016
7. 12. 2016
1. 12. 2016
22. 11. 2016
14. 10. 2016
30. 9. 2016
29. 9. 2016
16. 9. 2016
29. 8. 2016
8. 7. 2016
21. 6. 2016
31. 5. 2016
18. 5. 2016
16. 5. 2016
12. 5. 2016
11. 4. 2016
29. 3. 2016
25. 3. 2016
22. 3. 2016
26. 2. 2016
29. 1. 2016
22. 1. 2016
21. 12. 2015
25. 11. 2015
24. 11. 2015
13. 11. 2015
27. 10. 2015
22. 10. 2015
19. 10. 2015
18. 9. 2015
24. 8. 2015
14. 7. 2015
9. 7. 2015
18. 6. 2015
10. 6. 2015
28. 5. 2015
20. 5. 2015
18. 5. 2015
1. 4. 2015
17. 3. 2015
16. 2. 2015
12. 2. 2015
30. 1. 2015
23. 1. 2015
21. 1. 2015
  • ministrici za delo družino socialne zadeve in enake možnosti, ministru za gospodarski razvoj in tehnologijo v zvezi z brezposelnostjo
13. 1. 2015
6. 1. 2015
17. 12. 2014
25. 11. 2014
14. 11. 2014
4. 11. 2014
3. 11. 2014
28. 10. 2014
27. 10. 2014
24. 10. 2014

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Marijan Pojbič
Povprečje
Največ
227%
227
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427