Prikazani so podatki za 7. sklic Državnega zbora Republike Slovenije (2014 - 2018). Nova verzija prihaja kmalu!

Marinka Levičar

DeSUS

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: DeSUS
Izvoljena z 739 glasovi v Kočevje
Število mandatov: 1
Prejšnji status: upokojenka
Izobrazba: diplomantka univerzitetnega programa
Starost: 66 let
Družbena omrežja: ni družbenih omrežij.

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
22. 5. 2018
26. 4. 2018
24. 4. 2018
19. 4. 2018
17. 4. 2018
16. 4. 2018
11. 4. 2018
10. 4. 2018
27. 3. 2018
22. 3. 2018
20. 3. 2018
  • Govorila na 39. redna seja Državni zbor
  • Govorila na 39. redna seja Državni zbor
  • Govorila na 39. redna seja Državni zbor
16. 3. 2018

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Marinka Levičar
Povprečje
Največ
89%
89
88.3222302128143%
88
100%
Julijana Bizjak Mlakar
Balažič Dejan
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Marinka Levičar
Povprečje
Največ
87.1829105473965%
87
79.6869646599807%
80
100%
Balažič Dejan
100

Poslanska vprašanja in pobude

16. 3. 2018
8. 7. 2016
13. 5. 2016
13. 11. 2015
24. 3. 2015
14. 11. 2014

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Marinka Levičar
Povprečje
Največ
6%
6
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427