Marjana Kotnik Poropat

DeSUS

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: DeSUS
Izvoljena z 958 glasovi v Ruše
Število mandatov: 2
Prejšnji status: poslanka
Izobrazba: diplomantka univerzitetnega programa
Starost: 73 let
Družbena omrežja: nima družbenih omrežij.

Zadnje aktivnosti

20. 9. 2017
  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

19. 9. 2017
18. 9. 2017
14. 9. 2017
13. 9. 2017
4. 9. 2017
13. 7. 2017
  • Govorila na 32. redna seja Državni zbor

12. 7. 2017
11. 7. 2017
10. 7. 2017
4. 7. 2017
22. 6. 2017
21. 6. 2017
  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 31. redna seja Državni zbor

20. 6. 2017
19. 6. 2017

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Marjana Kotnik Poropat
94.8051948051948% Complete
95
Povprečje
89.2150402451867% Complete
89
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Marjana Kotnik Poropat
87.3865698729582% Complete
87
Povprečje
80.7588456120451% Complete
81
Največ
98.5480943738657% Complete
99

Poslanska vprašanja in pobude

19. 5. 2017
15. 10. 2015
15. 5. 2015
23. 1. 2015

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Povprečje
51.2333333333333% Complete
51
Največ
356% Complete
356

Članstva

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC