Marko Ferluga

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Izvoljen z 3349 glasovi v Koper I
Število mandatov: 1
Prejšnji status: samostojni komercialist za vzhodne trge
Izobrazba: diplomant univerzitetnega programa
Starost: 49 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

13. 7. 2017
  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

12. 7. 2017
11. 7. 2017
10. 7. 2017
7. 7. 2017
5. 7. 2017
  • Govoril na 89. redna seja Odbor za zunanjo politiko

  • Govoril na 89. redna seja Odbor za zunanjo politiko

  • Govoril na 89. redna seja Odbor za zunanjo politiko

  • Govoril na 37. redna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo

  • Govoril na 89. redna seja Odbor za zunanjo politiko

  • Govoril na 89. redna seja Odbor za zunanjo politiko

  • Govoril na 89. redna seja Odbor za zunanjo politiko

4. 7. 2017
28. 6. 2017
  • Govoril na 36. redna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo

22. 6. 2017
20. 6. 2017
19. 6. 2017
  • Glasoval ZA Dnevni red v celoti

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 56. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

16. 6. 2017
15. 6. 2017
  • Govoril na 50. nujna seja Odbor za gospodarstvo

  • Govoril na 50. nujna seja Odbor za gospodarstvo

  • Govoril na 50. nujna seja Odbor za gospodarstvo

  • Govoril na 50. nujna seja Odbor za gospodarstvo

  • Govoril na 50. nujna seja Odbor za gospodarstvo

  • Govoril na 29. nujna seja Komisija za nadzor javnih financ

  • Govoril na 29. nujna seja Komisija za nadzor javnih financ

  • Govoril na 29. nujna seja Komisija za nadzor javnih financ

  • Govoril na 50. nujna seja Odbor za gospodarstvo

  • Govoril na 50. nujna seja Odbor za gospodarstvo

  • Govoril na 50. nujna seja Odbor za gospodarstvo

  • Govoril na 29. nujna seja Komisija za nadzor javnih financ

14. 6. 2017
  • Govoril na 87. redna seja Odbor za zunanjo politiko

  • Govoril na 87. redna seja Odbor za zunanjo politiko

  • Govoril na 87. redna seja Odbor za zunanjo politiko

  • Govoril na 87. redna seja Odbor za zunanjo politiko

  • Govoril na 87. redna seja Odbor za zunanjo politiko

12. 6. 2017
  • Govoril na 51. nujna seja Odbor za gospodarstvo

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Marko Ferluga
94.8051948051948% Complete
95
Povprečje
89.2150402451867% Complete
89
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Marko Ferluga
90.6079854809437% Complete
91
Povprečje
80.7588456120451% Complete
81
Največ
98.5480943738657% Complete
99

Poslanska vprašanja in pobude

7. 7. 2017
16. 6. 2017
19. 5. 2017
18. 4. 2017
17. 3. 2017
10. 2. 2017
20. 1. 2017
9. 12. 2016
11. 11. 2016
14. 10. 2016
16. 9. 2016
10. 6. 2016
13. 5. 2016
15. 4. 2016
23. 3. 2016
22. 3. 2016
26. 2. 2016
22. 1. 2016
8. 7. 2015
15. 5. 2015
17. 4. 2015
24. 3. 2015
12. 12. 2014
14. 11. 2014

Št. poslanskih vprašanj in pobud

33% Complete
33
Povprečje
50.2% Complete
50
Največ
350% Complete
350

Članstva

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC