Marko Pogačnik

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Izvoljen z 2862 glasovi v Škofja Loka I
Število mandatov: 2
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: magister znanosti
Starost: 46 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
22. 5. 2018
26. 4. 2018
24. 4. 2018
19. 4. 2018
17. 4. 2018
16. 4. 2018
11. 4. 2018
10. 4. 2018
27. 3. 2018
22. 3. 2018
20. 3. 2018
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
19. 3. 2018
16. 3. 2018

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Marko Pogačnik
Povprečje
Največ
84%
84
88.3222302128143%
88
100%
Julijana Bizjak Mlakar
Balažič Dejan
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Marko Pogačnik
Povprečje
Največ
78.6381842456609%
79
79.6869646599807%
80
100%
Balažič Dejan
100

Poslanska vprašanja in pobude

19. 1. 2018
7. 12. 2017
10. 11. 2017
13. 10. 2017
15. 9. 2017
7. 7. 2017
16. 6. 2017
19. 5. 2017
10. 2. 2017
16. 9. 2016
15. 7. 2016
31. 5. 2016
13. 5. 2016
22. 3. 2016
19. 1. 2016
16. 10. 2015
18. 9. 2015
24. 3. 2015
20. 3. 2015
20. 2. 2015
14. 1. 2015
23. 10. 2014

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Marko Pogačnik
Povprečje
Največ
101%
101
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427