Maruša Škopac

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Izvoljena z 4240 glasovi v Jesenice
Število mandatov: 1
Prejšnji status: direktorica podjetja
Izobrazba: diplomantka univerzitetnega programa
Starost: 45 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

20. 4. 2017
20. 3. 2017
13. 2. 2017
2. 2. 2017
25. 1. 2017
  • Govorila na 26. redna seja Državni zbor

23. 1. 2017
22. 12. 2016
13. 12. 2016
12. 12. 2016
6. 12. 2016

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Maruša Škopac
93.9393939393939% Complete
94
Povprečje
88.617621241032% Complete
89
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Maruša Škopac
96.7204002223457% Complete
97
Povprečje
80.5258038373264% Complete
81
Največ
98.7215119510839% Complete
99

Poslanska vprašanja in pobude

15. 5. 2015
27. 2. 2015

Št. poslanskih vprašanj in pobud

2% Complete
2
Povprečje
42.0222222222222% Complete
42
Največ
284% Complete
284

Članstva

  • Nacionalna skupina Interparlamentarne unije v Državnem zboru
  • Skupina prijateljstva s Hrvaško
  • Skupina prijateljstva z Italijo
  • Skupina prijateljstva z Japonsko
  • Skupina prijateljstva s Kitajsko
  • Skupina prijateljstva z Veliko Britanijo

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC
ZL