Mirjam Bon Klanjšček

PS NP

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: PS NP
Izvoljena z 909 glasovi v Nova Gorica II
Število mandatov: 2
Prejšnji status: gimnazijska profesorica
Izobrazba: doktorica znanosti
Starost: 63 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

11. 10. 2017
5. 10. 2017
26. 9. 2017
21. 9. 2017
  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 33. redna seja Državni zbor

20. 9. 2017
19. 9. 2017
18. 9. 2017
14. 9. 2017
13. 9. 2017
4. 9. 2017
13. 7. 2017
  • Govorila na 32. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 32. redna seja Državni zbor

12. 7. 2017
11. 7. 2017
10. 7. 2017
6. 7. 2017
  • Govorila na 57. nujna seja Odbor za delo, družino, socialne zadeve in invalide

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Mirjam Bon Klanjšček
90.2439024390244% Complete
90
Povprečje
88.4869582591171% Complete
88
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Mirjam Bon Klanjšček
63.8095238095238% Complete
64
Povprečje
80.4787162657238% Complete
80
Največ
98.5281385281385% Complete
99

Poslanska vprašanja in pobude

16. 5. 2017
19. 4. 2017
17. 3. 2017
10. 3. 2017
23. 2. 2017
23. 1. 2017
1. 12. 2016
29. 11. 2016
8. 11. 2016
7. 10. 2016
29. 3. 2016
13. 1. 2016
9. 12. 2015
6. 11. 2015
23. 10. 2015
1. 10. 2015
24. 7. 2015
12. 6. 2015
5. 6. 2015
18. 5. 2015
15. 5. 2015
7. 4. 2015
23. 3. 2015
18. 3. 2015
6. 3. 2015
27. 2. 2015
30. 1. 2015
27. 1. 2015
23. 1. 2015
21. 1. 2015
12. 12. 2014
17. 11. 2014
17. 10. 2014
15. 10. 2014

Št. poslanskih vprašanj in pobud

42% Complete
42
Povprečje
51.2333333333333% Complete
51
Največ
357% Complete
357

Članstva

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC