Nada Brinovšek

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Izvoljena z 2043 glasovi v Mozirje
Število mandatov: 1
Prejšnji status: direktorica občinske uprave
Izobrazba: specialistka javne uprave
Starost: 56 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

13. 7. 2017
  • Govorila na 32. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 32. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 32. redna seja Državni zbor

  • Govorila na 32. redna seja Državni zbor

12. 7. 2017
11. 7. 2017
10. 7. 2017
7. 7. 2017
4. 7. 2017
29. 6. 2017
22. 6. 2017
20. 6. 2017
19. 6. 2017
16. 6. 2017
2. 6. 2017
1. 6. 2017
30. 5. 2017
26. 5. 2017

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Nada Brinovšek
89.1891891891892% Complete
89
Povprečje
88.9221659630699% Complete
89
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Nada Brinovšek
58.8595664467483% Complete
59
Povprečje
80.6120337808817% Complete
81
Največ
98.6333647502356% Complete
99

Poslanska vprašanja in pobude

7. 7. 2017
29. 6. 2017
22. 6. 2017
16. 6. 2017
2. 6. 2017
1. 6. 2017
30. 5. 2017
26. 5. 2017
23. 5. 2017
19. 5. 2017
17. 5. 2017
20. 4. 2017
6. 4. 2017
20. 3. 2017
17. 3. 2017
16. 3. 2017
8. 3. 2017
17. 2. 2017
16. 2. 2017
15. 2. 2017
10. 2. 2017
20. 1. 2017
16. 1. 2017
9. 12. 2016
29. 11. 2016
15. 11. 2016
14. 11. 2016
11. 11. 2016
10. 11. 2016
9. 11. 2016
8. 11. 2016
7. 11. 2016
4. 11. 2016
3. 11. 2016
2. 11. 2016
14. 10. 2016
5. 10. 2016
16. 9. 2016
15. 9. 2016
1. 9. 2016
31. 8. 2016
8. 7. 2016
29. 6. 2016
10. 6. 2016
9. 6. 2016
30. 5. 2016
26. 5. 2016
17. 5. 2016
13. 5. 2016
11. 5. 2016
21. 4. 2016
20. 4. 2016
15. 4. 2016
13. 4. 2016
6. 4. 2016
1. 4. 2016
29. 3. 2016
24. 3. 2016
22. 3. 2016
17. 3. 2016
26. 2. 2016
24. 2. 2016
18. 2. 2016
16. 2. 2016
10. 2. 2016
28. 1. 2016
26. 1. 2016
22. 1. 2016
8. 1. 2016
6. 1. 2016
21. 12. 2015
11. 12. 2015
10. 12. 2015
8. 12. 2015
27. 11. 2015
26. 11. 2015
13. 11. 2015
16. 10. 2015
15. 10. 2015
22. 9. 2015
18. 9. 2015
16. 9. 2015
14. 9. 2015
10. 9. 2015
1. 9. 2015
24. 8. 2015
29. 7. 2015
20. 7. 2015
17. 7. 2015
14. 7. 2015
10. 7. 2015
8. 7. 2015
6. 7. 2015
23. 6. 2015
22. 6. 2015
19. 6. 2015
18. 6. 2015
15. 6. 2015
4. 6. 2015
1. 6. 2015
25. 5. 2015
15. 5. 2015
14. 5. 2015
8. 5. 2015
5. 5. 2015
30. 4. 2015
17. 4. 2015
16. 4. 2015
9. 4. 2015
7. 4. 2015
24. 3. 2015
19. 3. 2015
18. 3. 2015
13. 3. 2015
9. 3. 2015
27. 2. 2015
25. 2. 2015
16. 2. 2015
5. 2. 2015
4. 2. 2015
3. 2. 2015
27. 1. 2015
23. 1. 2015
12. 1. 2015
9. 1. 2015
8. 1. 2015
7. 1. 2015
15. 12. 2014
12. 12. 2014
3. 12. 2014
25. 11. 2014
19. 11. 2014
17. 11. 2014
14. 11. 2014
4. 11. 2014
29. 10. 2014
24. 10. 2014
22. 10. 2014
9. 10. 2014

Št. poslanskih vprašanj in pobud

220% Complete
220
Povprečje
50.2% Complete
50
Največ
350% Complete
350

Članstva

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC