Prikazani so podatki za 7. sklic Državnega zbora Republike Slovenije (2014 - 2018). Nova verzija prihaja kmalu!

Peter Vilfan

DeSUS

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: DeSUS
Izvoljen z 652 glasovi v Ljubljana-Šiška II
Število mandatov: 2
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: ekonomski tehnik
Starost: 60 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
22. 5. 2018
26. 4. 2018
24. 4. 2018
19. 4. 2018
18. 4. 2018
  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor
17. 4. 2018
16. 4. 2018
11. 4. 2018
10. 4. 2018
27. 3. 2018
22. 3. 2018
20. 3. 2018
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Peter Vilfan
Povprečje
Največ
82%
82
88.3222302128143%
88
100%
Julijana Bizjak Mlakar
Balažič Dejan
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Peter Vilfan
Povprečje
Največ
75.2336448598131%
75
79.6869646599807%
80
100%
Balažič Dejan
100

Poslanska vprašanja in pobude

22. 4. 2015

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Peter Vilfan
Povprečje
Največ
4%
4
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427